BAWIM BAWIM – ZAJĘCIA DLA DZIECI I RODZICÓW

17.06.2016, 10:00

Ciepło-zimno!

To taka stara zabawa

Wszystkim kiedyś dobrze znana

Jednak nieco zapomniana

Z "Bawim-Bawim" przypomniana.

Podczas warsztatów wspólnie z maluszkami będziemy pobudzać swoje zmysły, dotykać ciepłe i zimne rzeczy. Bawić się w rytmie zimy oraz wiosny. Pobawimy się w ciepło zimno i odnajdziemy ukryte niespodzianki. Może jeżeli pogoda pozwoli to skosztujemy coś zimnego, zgadując co to takiego.

  • Wtorek 14.06 godzina 17:30
  • Czwartek 17.06. godzina 10:00

Zapraszam serdecznie do zapisów na zajęcia oraz do kontaktu 660-754-199 lub dorota.kapera@bawim-bawim.pl

DOROTA KAPERA - ZWOLIŃSKA.

Mama trójki dzieci, nauczycielka wychowania przedszkolnego i może nowa cioteczka Twojego maluszka. Zaprasza serdecznie na spotkania z kreatywnością, wspólną zabawą i Rówieśnikami. Pomóżmy dzieciaczkom pomału wychodzić do innych ludzi i oszczędźmy im szoku podczas rozłąki z mamą na późniejszym etapie przedszkolnym. Zapraszamy do wspólnej zabawy i aktywnie spędzonego czasu ze swoimi pociechami. Zachęcamy i serdecznie polecamy!

Dorota "Bawim-Bawim"

Prowadzący: Dorota Kapera-Zwolińska

Mama trójki dzieci, nauczycielka wychowania przedszkolnego i może nowa cioteczka Twojego maluszka. Zaprasza na spotkania z kreatywnością i wspólną zabawę z rówieśnikami. "Pomóżmy dzieciaczkom pomału wychodzić do innych ludzi i oszczędźmy im szoku podczas rozłąki z mamą na późniejszym etapie przedszkolnym. Zapraszam do wspólnej zabawy i aktywnie spędzonego czasu ze swoimi pociechami" Dorota "Bawim-Bawim"

Cena:

25 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.