BAWIM BAWIM – ZAJĘCIA DLA DZIECI I RODZICÓW - PODRÓŻ W NIEZNANE

21.06.2016, 17.30

Podróż w nieznane Wszystkich serdecznie już zapraszamy i do wycieczki Was zachęcamy podróż i rzeczy różnych szukanie to wcale nie jest łatwe zadanie! Wiele stanowisk gdzieś odnajdziecie Gdzie się pojawia? to się dowiecie kiedy na plener Wy przybędziecie!

Podczas najbliższych warsztatów zapraszamy rodziców z maluszkami do wspólnych poszukiwań skarbu, który ukrył się w dziwnej masie plastycznej ... ale chwileczkę gdzie ta masa ? Może ją odnajdziemy i upiększymy ją wspólnie ? Może nie być za czysto, ale na pewno będzie ciekawie, wiec zapraszam do wspólnej zabawy już: • Wtorek 21.06 godzina 17:30 Krzywy Komin ul. Dubois 33-35a • Czwartek 23.06. godzina 10:00 Krzywy Komin ul. Dubois 33-35a Drodzy Rodzice, pamiętajcie o zabraniu dodatkowych ubranek. 

Zapisy na zajęcia przez formularz. Jeśli masz pytanie, pomysł zachęcamy do kontaktu 660-754-199 lub dorota.kapera@bawim-bawim.pl

Do zobaczenia!

Prowadzący: Dorota Kapera-Zwolińska

Mama trójki dzieci, nauczycielka wychowania przedszkolnego i może nowa cioteczka Twojego maluszka. Zaprasza na spotkania z kreatywnością i wspólną zabawę z rówieśnikami. "Pomóżmy dzieciaczkom pomału wychodzić do innych ludzi i oszczędźmy im szoku podczas rozłąki z mamą na późniejszym etapie przedszkolnym. Zapraszam do wspólnej zabawy i aktywnie spędzonego czasu ze swoimi pociechami" Dorota "Bawim-Bawim"

Cena:

25 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


    * Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.