BAWIM BAWIM – zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat z rodzicami

19.01.2017, 17:30

Na zajęciach dzieciaki uczą się bawić i przebywać z rówieśnikami. Wspólnie uczestniczą w działaniach zachęcających do podjęcia współpracy, stymulujących i pobudzających pod względem sensorycznym. Nie chcemy w żaden sposób ograniczać dziecięcej kreatywności, więc np. w przypadku zajęć plastycznym pozwalamy najmłodszym trochę się pobrudzić, co często przynosi masę radości. Rodzice mają przede wszystkim zapewniać poczucie bezpieczeństwa, ale nie są bierni – biorą czynny udział w zajęciach. Pomagają dziecku przy wykonywaniu zadań, uczestniczą we wspólnych zabawach.  W zależności od możliwości grupy oraz wieku dzieci, być może rodzice wycofają się z niektórych działań, co będzie przygotowywaniem do samodzielności i do rozpoczęcia etapu przedszkolnego.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od około 2 do 4 lat oraz ich rodziców.

Pytania i pomysły można kierować do prowadzącej, Doroty Kapery-Zwolińskiej, pod nr 660-754-199 lub mailowo na: dorota.kapera@bawim-bawim.pl. Dodatkowe informacje na stronie www.bawim-bawim.pl.

Do zobaczenia!

Prowadzący: Dorota Kapera-Zwolińska

Mama trójki dzieci, nauczycielka wychowania przedszkolnego i może nowa cioteczka Twojego maluszka. Zaprasza na spotkania z kreatywnością i wspólną zabawę z rówieśnikami. "Pomóżmy dzieciaczkom pomału wychodzić do innych ludzi i oszczędźmy im szoku podczas rozłąki z mamą na późniejszym etapie przedszkolnym. Zapraszam do wspólnej zabawy i aktywnie spędzonego czasu ze swoimi pociechami" Dorota "Bawim-Bawim"

Cena:

25 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE