BEZPŁATNE PORADY PRAWNE

14.11.2019, 17:00-21:00

Potrzebujesz porady prawnika? Skorzystaj z darmowej pomocy prawnej!

Na czym polega darmowa pomoc prawna?

Prawnik poinformuje Cię o przepisach oraz prawach i obowiązkach, które Ci przysługują. Wskaże sposoby rozwiązania problemu prawnego. Pomoże Ci napisać pismo, na przykład o rozłożenie długu na raty, wniosek do gminy o przydzielenie mieszkania socjalnego, wniosek o wypowiedzenie umowy o pracę z winy pracodawcy, pismo do ZUS o przeliczenie emerytury czy zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Konsultacja trwa do 60 minut.

W formularzu zgłoszeniowym, w polu UWAGI proszę wpisać wybraną godzinę.

Decyduje kolejność zgłoszeń!

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji należy dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona zgodnie z Regulaminem udziału w bezpłatnych wydarzeniach po zajęciaciach.

Prowadzący: Marta Pater

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adw. Martę Pater, dzięki wysokiej etyce zawodowej, kwalifikacjom, dużemu doświadczeniu, odpowiedniemu przygotowaniu merytorycznemu i profesjonalnemu podejściu do klienta, jest gwarancją rzetelnej pomocy prawnej.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE