Bezpłatne warsztaty ScrumLiner

07.08.2016, 11:00-14:00

Chcesz wyprodukować coś innowacyjnego i nie wiesz jak zorganizować pracę projektową? Czujesz, że nie wszystko możesz zaplanować i potrzebujesz sprawdzonej metody, która pomoże Ci śledzić postępy oraz reagować na zmiany?

Ten warsztat jest dla Ciebie. Poznaj zasady pracy w Scrum, jednej z najpopularniejszych obecnie zwinnych technik zarządzania projektami. Naucz się jak szybko coś wyprodukować i sprawdzić czy działa, a w razie potrzeby adaptować plan do nowej sytuacji. Poczuj siłę pracy iteracyjnej. Reaguj na zmiany, działaj efektywnie, bądź agile!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. Warsztaty realizowane są w ramach 3. edycji Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Prowadzący: Zespół Trenerów Szkoły Agile - projekt Fundacji ProProgres

Szkoła Agile jest projektem Fundacji ProProgres. Powstała z myślą o Startuperach, Scrum Masterach, Programistach i Menadżerach, a także wszystkich realizujących projekty innowacyjne - tworzących coś zupełnie nowego, coś czego nie da się zaplanować i ubrać w istniejące schematy. Szukamy ludzi lubiących eksperymentować, gotowych stale zwiększać efektywność działań w swoich organizacjach.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

18

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. S. Dubois 33-35a, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE