BEZPŁATNY KURS ANALIZY I STYLIZACJI SYLWETKI

08.10.2021, 17.00 - 20.00

Zostań osobistą stylistką!

Na kursie dowiesz się jak rozpoznać swój typ figury. Będziesz świadoma swoich atutów i nauczysz się je eksponować.

  • Cześć teoretyczna

W części teoretycznej poznasz charakterystyki poszczególnych typów sylwetek. Wiedza ta pomoże Ci dobrać odpowiednio strój na rozmowę kwalifikacyjną, spotkanie biznesowe czy rodzinny obiad.

  • Cześć praktyczna

W części praktycznej określimy Twój typ, przejrzymy Twoją „szafę” i zastosujemy triki stylizacyjne, abyś wyglądała w swoich ubraniach jak najlepiej i też tak się czuła.

Na warsztaty przygotuj swoją „szafę” – walizkę pełną twoich ubrań. Dobrze jakby znalazły się w niej rzeczy bazowe tj. t-shirt, marynarka, jeansy, koszula, sukienka, płaszcz, ale także inne twoje perełki. Zabierz ze soba buty sportowe, na obcasie i inne, które uwielbiasz. Czy więcej, tym lepiej! Wspólnie będziemy tworzyć stylizacje.


*  Uczestnicy otrzymują w formie elektronicznej certyfikat potwierdzający udział  w szkoleniu.


**  Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizator: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Anna Madej

Z wykształcenia pedagog artystyczny, animator kultury i instruktor tańca z wieloletnią pasją do mody i stylu. Studentka artystycznej szkoły na kierunki wizaż i stylizacja. Nieustannie rozwija swoje umiejętności zawodowe poprzez udział w modowych konferencjach i webinariach oraz literaturę fachową. Przyszłą drogę zawodową łączy z zawodem osobistej stylistki. Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Celebruje posiłki na świeżym powietrzu, zachwyca się zapachem morskiej bryzy i uwielbia poranne, letnie promienie słońca.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

5

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE