BIM MEETUP WROCŁAW #1

07.10.2021, 18:00-20:00

Wrocławscy BIMowcy – poznajmy się!

Modelujesz w Revicie, Archicadzie lub Microstation i chcesz poszerzyć wiedzę? Wymienić doswiadczenie z innymi ludźmi? Przed Tobą wdrożenie BIM albo koordynacja nowego projektu i myślisz jak to zaplanować i przeprowadzić? Czasem przydałby się ktoś do burzy mózgów na tematy techniczne albo o zarządzaniu zespołem? Szukasz współpracowników, ciekawej pracy albo zleceń? Szkolisz lub potrzebujesz poszerzyć wiedzę?

BIM Meetup Wrocław #1 jest pierwszym tego typu spotkaniem organizowanym przez praktyków z branży BIM we Wrocławiu. Chcemy przełamać hermetyczny charakter naszego rynku, ułatwić wymianę wiedzy oraz nawiązanie nowych znajomości towarzyskich i kontaktów biznesowych.

Przygotowujemy 3 wystąpienia praktyków z wrocławskich firm, którzy w przystępny sposób opowiedzą o swoich doświadczeniach, wielkich projektach i równie wielkich problemach w tej branży.

  • Kasia Frydrych, PM Group
  • Piotr Halczuk, Takenaka Europe
  • Jędrzej Pasalski, EPR Architects

Po prelekcjach planujemy networking przy napojach ciepłych i zimnych 

Całe spotkanie skierowane jest do pasjonatów BIM. Zapraszamy architektów, konstruktorów, planistów, kosztorysantów, inżynierów budowy, studentów, menedżerów, projektantów. Początkujących i specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Taki mix osobowości zebrany w jednym miejscu, pod szyldem praktycznego podejścia do BIM na pewno przyniesie wiele przydatnych kontaktów, doświadczeń i dużo wiedzy. Staraliśmy się zebrać ciekawe osoby z różnym doświadczeniem i bogatą ścieżką zawodową. Liczymy, że spotkanie będzie początkiem budowania współpracującej społeczności wrocławskiego BIMu.

Rezerwacja miejsc: https://app.evenea.pl/event/bimmeetupwroclaw/

Spotkajmy się porozmawiać o BIM w praktyce!


Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizator: Fundacja OPEN MIND 

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

50

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE