BLENDER- WARSZTATY MODELOWANIA I GRAFIKI 3D

11.05.2019, 11:00-14:00

Zaprojektuj swoje meble!

Na urodzinowych warsztatach grafiki 3D, w ramach "Krzywe Uro Party&Arty", uczestnicy zapoznają się z programem Blender i, pod czujnym okiem prowadzącego, stworzą własne projekty mebli. Zaczynamy sezon ogrodowy! Zaprojektujmy razem zewnętrzne meble: nowy stolik kawowy, wygodne krzesło czy niebanalna półka na rośliny - program da Wam nieskończenie wiele możliwości!

Projekty mebli będzie można w przyszłości wydrukować na drukarce 3D!

Warsztat przeznaczony jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z grafiką 3D. Celem jest zdobycie wiedzy o potencjale i sposobach pracy w programie Blender, który jest bezpłatnym i open source programem do kreacji 3D. Zapewnia on narzędzia do modelowania, animowania, symulacji, renderowania, kompozytowania, a nawet do edycji video i tworzenia interaktywnych gier.

Od uczestników oczekujemy znajomości obsługi komputera i otwartości na naukę 😉


Zobacz pełny harmonogram Krzywe Uro - Party&Arty - KLIKNIJ TUTAJ!

 

Program realizowany jest w ramach projektu "Prowadzenie  Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND & CRZ Krzywy Komin & Grupakreatywni.pl 

Prowadzący: Mirosław Rajkowski

Mgr historii sztuki, artysta i instruktor multimediów – prowadzi szkolenia dla dorosłych z technik filmowych i grafiki 3D od kilku lat m.in. w Otwartych Pracowniach Plastycznych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE