BOŻE NARODZENIE W SZTUCE. ZAJĘCIA ONLINE

09.12.2020, 10:00-12.00

Serdecznie zapraszamy dzieci na interaktywne zajęcia w oparciu o prezentację eksponatów znajdujących się w galeriach gmachu głównego Muzeum Narodowego. Dzieci poznają jak dawniej spędzało się Święta Bożego Narodzenia. Przypatrując się zaprezentowanym eksponatom  z różnych epok zastanowią się, które zwyczaje przetrwały do dziś, a o których już zapomniano.

Będzie radośnie, pozytywnie, jak zwykle artystycznie!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić wszystkim zainteresowanym równy dostęp do uczestnictwa w kulturze. Nieodpłatnie zapewniamy tłumacza języka migowego, wsparcie asystenta osoby niepełnosprawnej, przygotowanie specjalnych stanowisk dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. W formularzu zgłoszeniowym wskaż, w jakim zakresie możemy Ci pomóc.

Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  w wyznaczonym terminie i  upewnij się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są realizowane w ramach projektu "Open Art. Udogodnienia". Jest to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z różnych przyczyn zagrożonej wykluczeniem, w tym z niepełnosprawnościami, niedowidzące i niedosłyszące. Program obejmuje bezpłatne zajęcia we wrocławskich ośrodkach kultury  - muzeach, galeriach i centrach edukacyjnych.  

Projekt „Open Art. Udogodnienia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Wrocław.

 

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE