BRYDŻ - kurs dla dzieci

19.04.2018, 18:00-19:15

  Kurs skierowany jest do dzieci. Podczas zajęć uczestnicy rozwijają umiejętności logicznego i kreatywnego myślenia, poprawiają zdolność koncentracji, rozwijają podstawowe kompetencje matematyczne oraz uczą się planowania i współpracy w grupie. *zajęcia brydża trwają 75 minut, dla uczestników kursu B2 – możliwość pozostawienia dziecka pod opieką prowadzącego do godz. 20:00

 

Trudno jest w paru słowach opisać zasady brydża. Bazując na własnych doświadczeniach możemy jednak z łatwością wymienić powody, dla których zakochaliśmy się w tej grze. BRYDŻ to gra łącząca w sobie elementy logiki, statystyki i psychologii. W trakcie gry naturalnie rozwijają się umiejętności logicznego i strategicznego myślenia. Poprawia się pamięć i koncentracja. Brydż uczy planowania (myślenie perspektywiczne), działania w warunkach niepewności, wychodzenia z trudnych sytuacji, radzenia sobie z porażką i własnymi błędami. Na poziomie międzyludzkim uczy współpracy i odpowiedzialności, buduje zaufanie do drugiej osoby, integruje zespół. Kurs trwa 5 tygodni . Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartek. Na wszystkie pytania dotyczące kursu odpowiada prowadząca - Katarzyna Dufrat (brydz.wroclaw@gmail.com / 601-975-631)  

Prowadzący: Joanna Kokot

Z brydżem związana od 7 lat. Instruktor brydża i sędzia brydżowy. Instruktor brydża dla dzieci podczas młodzieżowych obozów brydżowych. Zdobywczyni wielu medali w konkurencjach juniorskich, w tym w 2018 - brązowego medalu Mistrzostw Polski Juniorek. Ścisła czołówka tegorocznej Reprezentacji Polski Juniorek.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

8

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.