BRYDŻ - LEKCJA POKAZOWA

04.09.2018, 18:00-19:00

Trudno jest w paru słowach opisać zasady brydża. Bazując na własnych doświadczeniach możemy jednak z łatwością wymienić powody, dla których zakochaliśmy się w tej grze. BRYDŻ to gra łącząca w sobie elementy logiki, statystyki i psychologii.

W trakcie gry naturalnie rozwijają się umiejętności logicznego i strategicznego myślenia. Poprawia się pamięć i koncentracja. Brydż uczy planowania (myślenie perspektywiczne), działania w warunka niepewności, wychodzenia z trudnych sytuacji, radzenia sobie z porażką i własnymi błędami. Na poziomie międzyludzkim uczy współpracy i odpowiedzialności, buduje zaufanie do drugiej osoby, integruje zespół.

Zapraszamy wszystkich chętnych na lekcję pokazową (dla nowicjuszy). Przyjdź i przekonaj się sam jak wiele możesz zyskać rozpoczynająć przygodę z brydżem!

Zainteresowani proszeni są o wpłacenie zaliczki w wysokości 30 złotych. Po wydarzeniu nastąpi zwrot wpłaconej gotówki.


Dla zainteresowanych brydżem:

BRYDŻ NA START

Start: 11 września 2018

Terminy zajęć: wtorki godz. 18:00 – 20:00

BRYDŻ DLA GRAJĄCYCH

Start: 5 września 2018

Terminy zajęć: środy godz. 18:00 – 20:00


Na wszystkie pytania dotyczące kursu odpowiada prowadząca - Katarzyna Dufrat (brydz.wroclaw@gmail.com / 601-975-631)

Prowadzący: Katarzyna DufratMaciej BielawskiŁukasz Gaweł.

www.brydz.wroclaw.pl

Prowadzący: Katarzyna Dufrat

Świeżo upieczona Drużynowa Mistrzyni Europy, Z brydżem związana nieprzerwanie od 12 lat. Od 2012 roku stale w Reprezentacji Polski kobiet. Multimedalistka imprez międzynarodowych i krajowych. W parze z Justyną Żmudą, wywalczyły pozycję „jedynki” i „dwójki” polskiego brydża kobiecego (według Oficjalnego Rankingu PZBS). Nauczyciel i instruktor brydża z kilkuletnim doświadczeniem (m.in. trener sekcji sportowej Politechniki Wrocławskiej). Kilkukrotny coach juniorskiej reprezentacji Polski. Ukończyła Politechnikę Wrocławską.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

60

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.