Woohoo! Projektujemy wystawę finałową! Wycieczka do Muzeum Współczesnego.

27.10.2018, 12:00 - 15.30

Termin: 27 października 2018 (SOBOTA)
Godzina: 12:00-15:30
Etap: DOŚWIADCZANIE
Grupa tematyczna: DESIGN/ ARCHITEKTURA
Wiek dzieci: 7-13 lat
Ilość miejsc: 15
Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A
Organizator: Fundacja Open Mind

Zajęcia bezpłatne!

Woohoo!!! Projektujemy INTERAKTYWNĄ wystawę – Innovation. Kids Design Space!

Na rozgrzewkę 27.10, o godz. 12.00 zapraszamy do CRZ Krzywy Komin. Patrycja Mastej i Magdalena Skowrońska wciągną uczestników w fascynujący świat pracy artysty i  kuratora sztuki współczesnej. Opowiedzą o tym jak budować narrację wystawy i  co zrobić, by przestrzeń  muzeum zawibrowała kolorami i dźwiękami!

Po godzinie 14.00 wyruszamy do do Muzeum Współczesnego. Zwiedzimy ekspozycję interaktywną „Duchy lasu”. Zastanowimy się nad jej nietypową formą, podpatrzymy z jakich elementów się składa. Rozwikłamy zagadkę – skąd wziął się las we wnętrzu schronu i jak może służyć zabawie i edukacji? Twórczo zainspirowani wcielimy się w rolę artystów/ kuratorów i wspólnie stworzymy pomysł na nową wystawę, która mogłaby powstać w przestrzeni Samoobsługowego Muzeum. Poczuj się jak prawdziwy artysta i stwórz niesamowitą wystawę!

Zobacz wystawę „Duchy lasu” – TUTAJ! 

Dzieci wyruszają na wycieczkę z budynku CRZ Krzywy Komin. Po zakończeniu zwiedzania uczestników należy odebrać z Muzeum Współczesnego.

Zapisz się także na cz. 2  zajęć projektowych podczas następnego etapu KREOWANIE z Ewą Solarz 17.11.2018.

logo_mww_pl


logotypy-2018 maly

Prowadzący: Patrycja Mastej

Absolwentka i wykładowczyni Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.Współlaureatka Nagrody Kulturalnej „Gazety Wyborczej” wARTo w 2009 roku za projekt "Interaktywny Plac Zabaw". Działa aktywnie na polu sztuki współczesnej i designu. Zawodowo zajmuje się projektowaniem obiektów i przestrzeni interaktywnych oraz grafiki i ilustracji.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A

ZAPISY ZAMKNIĘTE