CERAMICZNE MALOWANIE

03.10.2020, 16:00 - 18:00

Wszystkich miłośników natury zapraszamy na warsztaty malowania ceramiki, na których będziecie mogli ozdobić swój własny, niepowtarzalny kubek lub stworzyć spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby. Motywem przewodnim, jak na roślinną fiestę przystało, będą rośliny i wszystko, co związane z zielenią. Chcę się podzielić z Wami moją pasją, a zarazem sprawdzonym sposobem na redukcję napięcia i stresu. Trening koncentracji i uważności również gwarantowany.
W skrócie: pokażę Wam jak połączyć „przyjemnie z pożytecznym”. Aby wziąć udział w warsztatach, nie trzeba posiadać żadnych umiejętności plastycznych. BĘDZIEMY MALOWAĆ INTUICYJNIE, OD SERCA - TAK JAK NAM W DUSZY GRA. Puśćcie wodze fantazji i cieszcie się chwilą.

Materiały takie jak kubki, farby oraz pozostałe przedmioty, niezbędne do pracy będą zapewnione. Weźcie ze sobą jedynie pozytywne nastawienie i wiarę we własne możliwości.

*Kubki wymagają wypalenia w piekarniku, w celu utrwalenia farb. Każdy otrzyma instrukcję, przedstawiającą krok po kroku proces wypalania naczynia.

Sprawdź cały program Festiwalu Roślin >>>> KLIKNIJ TUTAJ!

Prowadzący: Edyta Karpicka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego- kierunek zarządzanie. Łączy przyjemne z pożytecznym i trenuje uważność malując kubki, filiżanki, cukierniczki czy ubrania na zamówienie. Nie boi się nowych wyzwań, a z niepowodzeń wyciąga lekcje na lepszą przyszłość. Pochłonięta psychologią i poznawaniem swojego wnętrza, każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, medytację i „wietrzenie głowy”.

Cena:

69 zł

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.