Co bym zrobiła, gdybym się nie bała

30.06.2015, 17:00-20:00

mama2

Z niepokojem zauważasz, że Twoje życie nie do końca zgodne jest z Twoimi założeniami? Podejmujesz wyzwania, starasz się, ale ciągle coś jest nie tak? Nie rozumiesz, dlaczego inni ludzie wydają się szczęśliwsi w swoich związkach? Porównujesz się ze współpracownikami i za każdym razem wypadasz nie tak dobrze, jak miałeś nadzieję? Pomyśl, co by było, gdybyś nauczyła się zamieniać swoje negatywne postawy na pozytywne działania! To byłaby prawdziwa rewolucja: przejęcie drążka sterowniczego we własnym życiu i osiągnięcie tego, co określasz jako sukces. To szansa na stanie się kimś, kim mogłabyś być, gdybyś tylko pozbyła się osobistych ograniczeń.

Warsztat będzie idealnym miejscem, w którym będziesz mogła poznać siebie i stawić czoła własnym ograniczeniom. Opracujemy indywidualne i skuteczne plany działania i pozbędziemy się przeszkód na drodze do sukcesu.

Zacznij oddychać pełną piersią, rozwiń skrzydła i pokaż, na co Cię stać!

Prowadzący: Jutta Hutsch

Trenerka i pasjonatka rozwoju osobistego. Na co dzień kobieta. Na co dzień człowiek. Na co dzień odkrywa piękno życia. Ponad wszystko stawia miłość. Do bliskich. Do gotowania. Do gór – każdą porą roku.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów