Coders Day WROCŁAW #2

15.09.2016, 18:30-20:30

Coders Lab Szkoła Programowania zaprasza na drugie wrocławskie spotkanie poświęcone nauce programowania. To okazja, by przekonać się, że programowania można uczyć się tak, jak języków obcych. Podczas Coders Daya dowiecie się, jak szybko i efektywnie uczymy podstaw programowania oraz w jaki sposób pozwalamy naszym kursantom odnaleźć się na nowym rynku pracy. Opowiemy również jak wygląda rynek pracy IT i dlaczego z pomyślnością mogą odnaleźć się na nim graficy, marketingowcy, czy osoby z wykształceniem humanistycznym. Wyświetlimy też najciekawsze nagrania z opiniami naszych wykładowców, absolwentów i firm partnerskich.

Zapisy na www.codersdaywroclaw2.evenea.pl

Szczegółowe informacje: www.coderslab.pl

Program warsztatów

  1. Rynek pracy IT Jak kształtuje się rynek pracy IT w Polsce i dlaczego warto próbować swoich sił w zawodzie programisty.
  2. Opowiemy też co robi programista i jak wygląda ścieżka kariery w IT.
  3. Prezentacja Coders Lab Jakich umiejętności uczymy, który kurs wybrać i jak się do niego przygotować.
  4. Networking Czas na wspólną rozmowę przy pizzy - odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Prowadzący: CODERS LAB

Nowoczesna szkoła programowania, skupiająca się na przekazywaniu praktycznych umiejętności. Łącząc cechy szkół językowych i kursów zawodowych, oferuje nowoczesny model edukacji. Organizujemy kilkutygodniowe, stacjonarne kursy ‚‚Zostań Programistą Front-end" oraz "Zostań Programistą Back-end", których program opracowany jest przez praktyków programowania w zgodzie z bieżącymi potrzebami rynku, a ich tryb wzorowany jest na najlepszych praktykach szkół języków obcych. Coders Lab pomaga również absolwentom w procesie zmiany zatrudnienia, współpracując z ok. 40 firmami partnerskimi. Kursy ukończyło już ponad 300 osób. Oddziały szkoły znajdują się w sześciu miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi. Poznaj nas odwiedzając stronę: www.coderslab.pl

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów