Creative English for Kids

18-27.09.2018, 16:00-18:00

Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Creative English for Kids to autorski program nauczania języka angielskiego, który opiera się na interaktywnej, wielozmysłowej nauce języka obcego również przez zmysł smakowania i dotykania.

Badania naukowe wskazują, iż do 4 roku życia w mózgu dziecka tworzą się główne drogi nerwowe, które będą determinować umiejętność przyswajania wiedzy. Warto o tym pamiętać i wykorzystać naturalny potencjał dziecka do nauki i uczyć go języków obcych od najmłodszych lat, szczególnie, że jest to jego naturalna nauka podstawowego narzędzia do komunikacji.

Wykorzystywane techniki pracy, czyli łączenie ze sobą zabawy, muzyki i pracy artystycznej na lekcjach pozwala na to, aby dzieci z chęcią i zapałem uczyły się języka obcego. Marta Jandy będąca wykwalifikowanym pedagogiem i nauczycielem specjalizującym się w pracy z najmłodszymi, zapewni uczestnikom naukę języka angielskiego przez zabawę, a dodatkowo szeroko rozumiany rozwój kompetencji językowych i integrację grupy.


Zajęcia odbywają się w dniach:

Wrzesień: 18, 20, 27

Prowadzący: Marta Jandy

Pedagog, nauczycielka języka angielskiego, obecnie studentka logopedii klinicznej na Uniwersytecie Medycznym. Najwięcej radości daje jej praca z dziećmi. Uwielbia spędzać czas ze swoim czworonożnym przyjacielem, fotografować oraz pływać.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE