CUBANA SALSA FIT

19.09.2020, 12.00-13.00

Jeśli jesteś pasjonatem fitnessu, a jednocześnie kochasz tańczyć…mamy coś dla Ciebie!

Zapraszamy na wspólną przygodę po gorącej Kubie, w trakcie której poznasz podstawowe kroki salsy cubańskiej. Salsa Cuban Fit to doskonała forma rekreacji dla każdego. Połączenie fitnessu wraz z gorącymi kubańskimi rytmami to sposób na świetną zabawę w gronie pozytywnych ludzi, a także moc energii na cały dzień.

W trakcie zajęć:

  • Poznasz podstawowe kroki tańców karaibskich, które sprawdzą się zarówno przed lustrem, jak i na tanecznych parkietach;
  • Przekonasz się w jak sprawny sposób można ubarwić kilka fitnessowych ćwiczeń;
  • Dzięki energicznym rytmom karaibskim przeniesiesz się w świat, w którym granice istnieją tylko w Twojej głowie.

Co będzie potrzebne na zajęcia…? Wygodne buty oraz koniecznie uśmiech od ucha do ucha, to element nieodłączny naszych kursów.

Nie zwlekaj…Zapisz się już dziś!

Sprawdź cały program Muzycznej Nocy Nadodrza >>>>> KLIKNIJ TUTAJ!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią projektu „Trampolina do kultury”. To profesjonalna oferta działań edukacyjno-animacyjnych łącząca kulturę z innowacją: rozwija kompetencje artystyczne, umiejętności posługiwania się dawnymi technikami rzemieślniczymi przy jednoczesnym doskonaleniu metod posługiwania się nowymi technologiami. Projekt adresowany jest do szerokiego grona odbiorców reprezentujących różne grupy wiekowe i społeczne.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Roksana Łysiak

Z wykształcenia specjalistka ds. Żywności i Żywienia człowieka oraz Dietetyk. Pasjonatka zdrowego trybu życia, w wolnych chwilach dusza artystyczna. Najwięcej przyjemności sprawia jej kontakt z ludźmi, od których czerpie dużo pozytywnej energii. W ubiegłych latach prowadząca zajęć z gorącej salsy. Swoje pasje rozwija poprzez uczestnictwo w licznych kursach tańca. Dodatkowo interesuje się teatrem, literaturą oraz sztuka wokalną.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.