CYKL - WERNISAŻ WYSTAWY PRAC STUDENTEK ASP WE WROCŁAWIU

25.02.2017, 17:30

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Cykl" 25 lutego (sobota) o godzinie 17:30!

Każdy potrzebuje kalendarza, żeby sprawdzić, który jest rok, miesiąc, dzień i czasem, żeby mieć w co kopnąć. Pokazuje nam cykl, w którym krąży przyroda. Wiosna, lato, jesień, zima.

To właśnie cykl roczny stał się naszą inspiracją i motywacją do wspólnego działania. Jest nas czternaście. Jesteśmy studentkami drugiego roku studiów licencjackich na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od ponad roku studiujemy razem i za pośrednictwem swoich szklanych prac, chciałybyśmy stworzyć kalendarz.

Jedna z nas stworzy rzeźbę na temat „Cykl”, który otworzy koło, a pozostałe zainspirują się dwunastoma miesiącami. W pracach pokażemy nasze podejście do tematu, wspomnienia, uczucia i refleksje. Całość zostanie udokumentowana zdjęciami i wydana w formie kalendarza ściennego na 2017 rok, który zaprojektujemy. Ma być to pamiątka z czasów studiów dla nas i miły prezent dla naszych profesorów i gości wernisażu. Trzynaście prac, każda odzwierciedli nasze osobowości, charaktery i pokaże indywidualne spojrzenie na cykl, który nazwaliśmy czasem.

W projekcie biorą udział: Laura Chan, Paulina Figura, Alicja Granat, Antonina Lewandowska, Ewa Rostojek, Agnieszka Rybiec, Katarzyna Pilic, Weronika Obiegło, Weronika Sroczyńska, Diana Szydlowska, Michalina Pikuzińska, Natalia Komorowska, Emilia Marcjasz.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów