Czekolada dobra na wszystko

31.05.2015, 11:00-13:00

Na warsztatach kulinarnych przyjaznych rodzicom z dziećmi  wspólnie stworzymy zyskujące coraz większą popularność cupcakes. Te niewielkie babeczki poprzez fantazyjne dekoracje oraz nieograniczone warianty smakowe sprawdzą się na każdą okazję.

Zgodnie z tematem warsztatów upieczemy czekoladowe babeczki w dwóch odsłonach – dla najmłodszych potwory ciasteczkowe z kremem z białej czekolady oraz potrójnie czekoladowe dla nieco starszych. Na początku zapoznamy się z tematem samej czekolady, dobierzemy odpowiednie składniki do przygotowania ciasta, którym następnie napełnimy specjalne papierowe foremki i upieczemy.

Przygotujemy dwa rodzaje kremów, których użyjemy do dekorowania gotowych cupcakes dwoma różnymi technikami. Nauczymy się prawidłowo napełniać worki cukiernicze, wspólnie wykonamy czekoladowe dekoracje oraz elementy potrzebne do stworzenia ciasteczkowego potwora.

Taka forma edukacji połączona z pyszną zabawą to kreatywny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapisów.

Prowadzący: Magdalena Żmich

absolwentka ogrodnictwa, która bardziej niż rośliny kocha tylko słodkie wypieki. Pasjonatka czekolady, uwielbiająca miksować, mieszać, piec i dekorować. Chętnie eksperymentuje w kuchni, ponieważ według niej nic nie dzieje się przypadkiem, a każdy deser tworzony z odrobiną miłości jest w stanie osłodzić innym życie

Cena:

35 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE