CZEŚĆ. JESTEM KRAWCOWĄ

22.01.2022, 10:00 - 17:00

Od dawna chcesz nauczyć się szyć? Chciałabyś mieć coś oryginalnego, po czym widać Twój styl? Chcesz w końcu użyć tego materiału, który od dawna leży w szafie i mieć z niego piękną spódnicę? Naucz się szycia bez wykroju! Wystarczą jedynie Twoje wymiary i kilka prostych obliczeń. Podczas warsztatów uszyjesz od początku do końca spódnicę rozkloszowaną, czyli taką, która podczas tańca ładnie faluje. Będzie to spódnica na pasku. Wykończenie talii paskiem w który wciągnięta będzie gumka zagwarantuje dopasowanie spódnicy. Długość spódnicy zależy od Twoich preferencji.

Na warsztaty przynieś:

 • materiał na spódnicę – TKANINĘ (nie dzianinę), najlepiej dobrze kryjącą, aby nie prześwitywała i nie była potrzebna dodatkowa warstwa.  Długość 1,5 m (spódnica ok. do kolan) lub więcej, jeśli chcesz dłuższą spódnicę.
 • gumkę szer. 3 lub 4 cm, dł. obwód talii wygodnie naciągniętej  gumki plus 3 cm zapasu.
 • nici w kolorze materiału
 • maszynę do szycia

 


ZAPISY

Rekrutacja na warsztaty odbywa się drogą mailową: rekrutacja2.krzywykomin@gmail.com

W treści prosimy podać:

☑️Imię i nazwisko 
☑️Adres mailowy
☑️Numer telefonu

Szczegóły płatności zostaną podane w procesie rekrutacji. 


 


*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

 • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
 • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
 • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
 • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
 • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
 • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
 • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Karolina Banaś

Jestem pasjonatką szycia ubrań damskich i wszystkiego, co kobiece i ma charakter. Skończyłam Technikum Odzieżowe i Szkołę Policealną na kierunku Scenografia i Kostiumografia. Dodatkowo skończyłam kilka kursów m.im szycia bielizny, haftu, czy batiku. Doświadczenie zdobywałam w salonie sukien ślubnych, zakładzie krawieckim jak i wykonałam kolekcję ubrań dla projektantki na pokaz dyplomowy. Zależy mi, aby ubrania odzwierciedlały osobowość noszącej je osoby. Jestem zwolenniczką zdrowego podejścia do ubrań, które mają one nam służyć, a nie nas ograniczać.

Cena:

190 zł

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE