CZY JESTEM WYSTARCZAJĄCO DOBRA? 5 FILARÓW PEWNOŚCI SIEBIE

18.06.2019, 17:30 - 20:30

Większość z nas zastanawia się czy jest wystarczająco dobra? Wystarczająco dobra na to stanowisko, do tego projektu, żeby tyle zarabiać, dla swoich bliskich, dla tego faceta. Czy dam radę? Ogarnąć dzieci, dom, pracę i swój związek? Na raz! Wokół mnie jest tylu ludzi: fajniejszych, ładniejszych, pewnie mądrzejszych (przynajmniej tak wyglądają).

Jeśli takie myśli krążą po Twojej głowie, to właśnie to szkolenie jest zaprojektowane dla Ciebie.

Szkolenie w prosty i analityczny sposób opisuje czym jest pewność siebie i jak ją zbudować. Zaprojektowane ono zostało przez coachów i trenerów z wieloletnim doświadczeniem.

Cele szkolenia: „Czy jestem wystarczająco dobra?”

# Otrzymasz wiedzę dotyczącą pewności siebie,

# Zweryfikujesz swój obraz pewności siebie (prawdopodobnie będzie się on różnił od tego, z którym przyszłaś)

# Wzmocnisz się wewnętrznie i zwiększysz swoją pewność siebie w kluczowych obszarach

Zakres warsztatu:

# Czym jest pewność siebie?

# Budowanie własnego obrazu pewności siebie

# Czy Potrafię? Czy Zasługuję?

# Na ile jestem skuteczna?

# Narzędzie do policzenia własnej wartości

Prowadzący: Magdalena Sobiak

Przede wszystkim współtwórczyni Coaching Ladies. Jestem też absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Moje wykształcenie związane jest z ekonomią, handlem i zarządzaniem. Jednak moim obecnym zawodem i wielką pasją jest stanowisko trenerki i coacha w dużej firmie IT. Za sobą mam roczne studia podyplomowe Coaching w biznesie, już niedługo ukończę studia Trener Biznesu. Swoją karierę kształtuję w ten sposób, by móc na co dzień rozmawiać z ludźmi i pomagać im w ich codziennych problemach i decyzjach. W branży IT jestem od ponad 7 lat. Z czego 3 lata spędziłam organizując eventy i dbając o work-life balance pracowników korporacji. Jako coach pracuję w takich obszarach jak: projektowanie kariery zawodowej, rozwój umiejętności liderskich i odnajdywanie talentów. Organizowane przeze mnie warsztaty i sesje coachingowe kierowane są do kadry manadżerskiej oraz do kobiet, które chcą swoje życie i karierę wziąć w swoje ręce. Uwielbiam podróżować, zwłaszcza do miejsc, w których jeszcze nie byłam. Mieszkałam jakiś czas w Hiszpanii, Włoszech i Egipcie. Otworzyło mi to głowę na nowych ludzi, nowe kultury, nowe pomysły. Wiele spotkanych po drodze osób udowodniło mi, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jest wewnętrzna motywacja i dobry plan działania. Jak już zostanie mi trochę wolnego czasu, to spędzam go na wolontariacie, bieganiu, pilatesie i rozmowach przy czerwonym winie.

Cena:

39 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE