Czym się interesuję? Poznajemy zawody - warsztaty dla dzieci

05.03.2017, 11:00-13:00

Zapraszamy do udziału w warsztatach "Czym się interesuję? Poznajemy zawody" przeznaczonych dla dzieci w wieku 8-12 lat!

W życiu każdego człowieka bardzo ważne jest, by na co dzień robić to, co się lubi! Dlatego też warto już od najmłodszych lat poznawać siebie, odkrywać swoje pasje, zainteresowania i talenty. Im szybciej odnajdziemy dziedzinę, która nas pasjonuje – tym lepiej. Pozwala to nam poświęcać więcej uwagi ulubionym przedmiotom w szkole, zajęciom w wolnym czasie czy uczestnictwie w różnego rodzaju kołach zainteresowań.

Uczestnicy będą mieli okazję poznać rodzaje zawodów, ćwiczyć pamięć oraz rozwinąć swoją kreatywność. Czeka na nich szereg zabaw ruchowych i plastycznych.

Warsztaty „Czym się interesuję? Poznajemy zawody.” są częścią cyklu „Mali Wielcy Przedsiębiorcy”. Mają one na celu wdrażanie dziecka małymi krokami do wielkiego świata biznesu. Kto wie – może któreś z nich odnajdzie w nim swoje miejsce? Głównym założeniem cyklu jest poznawanie tajemnic rynku pracy dzięki kreatywnym zabawom, w które każde dziecko ma szansę się zaangażować.

Dzieci w wieku 8-12 lat są ciekawe pracy w grupach jak nigdy wcześniej, przyglądają się jej członkom i chętnie przybierają naturalnie wybraną rolę. To dobry czas, by uczyć się działać razem i pamiętać, że właśnie razem w życiu można zdziałać najwięcej. Warsztaty będą skupione wokół wielu aktywności grupowych.

W ramach cyklu „Mali Wielcy przedsiębiorcy” w Krzywym Kominie odbędą się następujące warsztaty: 5 marca – Czym się interesuję? Poznajemy zawody 11 marca – Moja pierwsza firma. Tworzymy biznesplan 18 marca – Co to jest dziennikarstwo? Czas zredagować gazetkę 25 marca – Znam się na wystąpieniach publicznych! Uczymy się opowiadać

Serdecznie zapraszamy do obserwowania strony internetowej. 🙂

Prowadzący: Dominika Rzepka

Animatorka dziecięca mająca na koncie przepracowane ponad 600 godzin z dziećmi. Autorka programu „Mali Wielcy Przedsiębiorcy”, studentka kierunku Zarządzanie projektami społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim, zainteresowana rozwijaniem swojej pasji wystąpień publicznych. Na jej doświadczenie składa się udział w wielu wolontariatach, współpraca z kilkunastoma firmami i setkami ludzi. Organizatorka licznych wydarzeń kulturalnych, w przeszłości sfocusowana na fotografii i dziennikarstwie. Od kilku lat intensywnie kreuje siebie i zachęca innych ludzi do życia w zgodzie ze sobą. Inspiruje się słuchaniem opowieści ludzi, których spotyka na swojej drodze.

Cena:

30 zł

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE