DEBATA. KONTROLUJ SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ W INTERNECIE. TY, TWOJE DANE ORAZ OCHRONA TWOJEJ CYFROWEJ REPUTACJI

15.12.2018, 12:00 - 14:00

Termin: 15 grudnia (sobota) Godzina: 12:00-14:00 Ilość miejsc: 100 Miejsce: CRZ Krzywy Komin,  ul. Dubois 33-35A Organizator: Fundacja Open Mind

Choć Internet oferuje wiele możliwości, jest również miejscem pełnym pułapek i niebezpieczeństw.  Zapraszamy na spotkanie, podczas którego zastanowimy się, jak mądrze, twórczo i bezpiecznie poruszać się po cyfrowej rzeczywistości.

Spotkanie rozpocznie się w samo południe, przy drugim śniadaniu i aromatycznej kawie. Moderatorem dyskusji będzie Rafał Rogoza, wieloletni ekspert w zakresie technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych, trener cyber-bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Na spotkaniu nauczysz się jak lepiej: - chronić swoje prywatne dane w Internecie, - sprawić, aby Internet pracował na Waszą korzyść, - być częścią świata Internetu i mieć nad tym kontrolę, - myśleć o Internecie jak o możliwościach (nie jak o niebezpieczeństwie).

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa oraz do dyskusji w trakcie i po spotkaniu.

Na debatę serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od ~9 lat do ~15 lat, rodziców oraz wszystkie osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w sieci.
Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł (zasady zwrotu określa akceptowany w procesie rekrutacji regulamin udziału w warsztatach bezpłatnych). Projekt „KIDS DESIGN SPACE – Innovation” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. logotypy-2018 maly  

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

100

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE