DECOUPAGE

11.07.2020, 13.00-15.00

Serdecznie zapraszamy Seniorów oraz osoby dorosłe na międzypokoleniowe  odkrywanie tajników zdobienia przedmiotów codziennego użytku techniką DECOUPAGE, która daje nieskończoną paletę możliwości! Dzięki kilku prostym wskazówką nauczysz się osiągać spektakularne efekty. Wspólnie popracujemy nad odnowieniem stolika kawowego, nadamy mu indywidualnego charakteru i stylu! Każdy uczestnik ozdobi również osłonkę na kwiat, którą zabierze do domu.  W ruch pójdą serwety o najbardziej niesamowitych wzorach!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią projektu „Trampolina do kultury”.  Program składa się z cykli bezpłatnych, innowacyjnych szkoleń i warsztatów skupionych wokół designu, sztuki użytkowej i szeroko rozumianej kultury materialnej. 

Meble ozdobione w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadaniu Fundacji OPEN MIND. Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt w CRZ Krzywy Komin.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE