"Decoupage" - twórcze warsztaty międzypokoleniowe

02.12.2019, 16.00-18.00

Pracownia Trampolina Senior  zaprasza do wspólnego odkrywania tajników zdobienia przedmiotów codziennego użytku techniką Decoupaqe.  W międzypokoleniowych zespołach przejdziemy przez cały proces zdobienia. Przekonamy Was, że absolutnie każdy jest w stanie zmienić oblicze swojego domu czy  też przygotować nietuzinkowy prezent dla najbliższych. Od ramki na zdjęcia, po świąteczne bombki czy stolik kawowy. Decoupaqu fantastycznie sprawdza się na powierzchniach z drewna, plastiku, metalu, szkła czy ceramiki.

Mamy nadzieję, że zainspirujemy Was do samodzielnego wykorzystania pozyskanej wiedzy w domowych warunkach!

Na warsztaty można zapisać się na 3 sposoby:

  • poprzez formularz internetowy dostępny na stronie
  • telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-16:00, nr tel. 71 733 44 30
  • osobiście w CRZ Krzywy Komin przy ul. Dubois 33-35a również od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Warsztaty są częścią programu Trampolina Senior. Jest to cykl zróżnicowanych tematycznie warsztatów, dedykowanych osobom po 60. roku życia. Uczestnicy znajdą w nich zarówno artystyczną ekspresję, jak i naukę praktycznych umiejętności.

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu „Trampolina do kultury” pozostają w posiadania Fundacji OPEN MIND. Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt w CRZ Krzywy Komin.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE