Decoupage – zdobienie szkła

29.05.2015, 17:00-20:00

Pierwsze spotkanie z serii cyklicznych warsztatów ukierunkowanych na zgłębianie tajnik decoupage. Tym razem zajmiemy się dekorowaniem szkła, tworząc – do wyboru – ręcznie zdobiony słoik na przetwory lub wazonik na kwiaty. Podczas 3-godzinnych zajęć spędzisz miło czas, dowiesz się jak przygotowywać powierzchnię pod dekorację, nauczysz się podstaw kompozycji i dobierania wzorów i – najważniejsze – wyjdziesz z własnoręcznie udekorowanym przedmiotem!

Uwaga! Uczestnicy proszeni są o przyjście w wygodnym ubraniu, którego nie będzie żal zabrudzić preparatami do decoupage. Prosimy także o zabranie suszarek do włosów oraz szklanego przedmiotu do dekoracji (najlepiej słoik lub butelkę z szeroką szyjką, np. po mleku lub soku.

Prowadzący: Aleksandra Solińska

Aleksandra Solińska: historyk sztuki i anglistka, animator kultury i prowadząca warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów. Pisze, maluje i rysuje, ukończyła też kurs arteterapii metodą Korart. W wolnym czasie stawia nieśmiałe kroki w blogowaniu i wymyśla przepisy na wegetariańskie potrawy.

Cena:

35 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE