DIETA - CYKL WYKŁADÓW

05.03-05.09.2019

Zapraszam i szczerze zachęcam na spotkania. Proponuję szybki, skondensowany i skuteczny program wsparcia psychiki i ciała. Poznasz swój zegar biologiczny, rozszyfrujemy Twoje Koło Życia, nauczysz się kilku prostych technik wspierających Twoją fizyczność, pozwalających zachować nie tylko doskonałą sylwetkę, ale także i zdrowie.

Działam niekonwencjonalnie. Wspieram dietetycznie z holistycznym podejściem, pomagając z entuzjastyczną pasją i z całym sercem. Wiedza, którą oferuje oparta na prostych technikach, skutecznie i trwale zmienia wartość życia. Harmonizuje nie tylko ciało, ale także umysł. Uczę jak rozsądnie się odżywiać, mądrze funkcjonować na co dzień oraz w jaki sposób czerpać radość z życia w tym chaotycznym świecie. Jedno z moich pragnień - przekazać moją wieloletnią wiedzę w najbardziej entuzjastyczny sposób, w skondensowanej pigułce. Sprawiać, aby optymizm żywieniowy i życiowy urzeczywistnił się u jak największej liczby osób. Radość ludzi uzależnia!

Zadbaj o swoje ciało TERAZ bo spędzisz w nim resztę swojego życia!

Tematy wykładów/warsztatów:

KLIKNIJ W LINK, BY PRZEJŚĆ DO ZAPISÓW!

1)  ,,DIETA”: D - dobre nastawienie na nadchodzące zmiany; I – inteligentne odżywianie; E – emocjonalne zaspakajanie wszystkich potrzeb; T – trening silnej woli; A – ad libitum. 

↣ data: 5 marca 2019, godz. 18.00-19.30

2) ,,Dzień dobry JA”: - świadomość ciała (ćwiczenia), mapowanie życiowych blokad, Koło Życia, zegar biologiczny człowieka, Super Food, jeden z rytuałów wiecznej młodości (ćwiczenia).

↣ data: 13 marca 2019, godz. 18.00-19.30

3) ,,Wiosenna rewitalizacja”: - mentalne oczyszczanie (ćwiczenia), tajemnice pitnej wody, żywieniowe wzmacnianie nerek, jeden z rytuałów wiecznej młodości (ćwiczenia).

↣ data: 21 marca 2019, godz. 18.00-19.30

4) ,,Poznaj swoje dwa mózgi”: - ”etapów zmiany własnego mózgu, praktyczne sposoby ćwiczenia mózgu, żywieniowe wzmacnianie neuronów, jelita – Twój drugi mózg.

5) ,,Postępowanie psychodietetyczne w prewencji chorób nowotworowych” – rak to nie wyrok, ogólne zalecenia na składniki odżywcze (białko, węglowodany, tłuszcz), biologicznie czynne substancje, metody C. Simontona, W. Wegener (praca z wyobraźnią).

6) ,,Terapie mitochondrialne” – mikroskładniki odżywcze w zwalczaniu m.in. zespołu wypalenia zawodowego, przewlekłego zmęczenia, depresji.

Prowadzący: dr inż. Małgorzata Kaźmierska

Odkąd pamięcią sięgam do zakamarków mego umysłu sposób żywienia zajmował w moim życiu niesłychanie ważne miejsce. Dziecięca pasja ukształtowała tory mojego rozwoju intelektualnego (absolwentka dwóch fakultetów związanych z żywnością, doktorat na wydziale Nauk o Żywności, studia podyplomowe m.in. z Psychodietetyki). Mam 44 lata i nadal posiadam silną potrzebę zgłębiania wiedzy związanej ze sferę cielesną i duchową człowieka. Propagatorka prostego, łatwego w zastosowaniu sposobu racjonalnego odżywiania. Zwolenniczka trwałego nawyku dbania o dobrą kondycję i pozytywną energię. Żona, matka 3 synów, codziennie wykorzystująca swoją pasję oraz wiedzę teoretyczną w praktyce. Po kilku latach przemyśleń i wielu procesach mających miejsce w moim umyśle teraz pragnę moją wiedzą i pasją podzielić się z Tobą!

Cena:

39 zł

Ilość miejsc:

40

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów