DIETA - WYKŁAD 1

05.03.2019, 18.00-19.30

Wykład 1 ,,DIETA”
D - dobre nastawienie na nadchodzące zmiany;
I - inteligentne odżywianie;
E - emocjonalne zaspakajanie wszystkich potrzeb;
T - trening silnej woli;
A - ad li bitum, żyj w swoim rytmie i bądź wolny jak ptak.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Silnie wierzę, że na spotkaniu uświadomię Tobie czym jest tak naprawdę ,,dieta” w szerokim tego słowa znaczeniu. Przekonam Cię o całkowitej słuszności stosowania na co dzień zasad racjonalnego żywienia. Pobudzimy niezwykle ważny element w diecie – świadomość, która jest katalizatorem pozytywnych zmian w Twoim ciele. Dzięki świadomości prawidłowo zbilansowana dieta przestanie być udręką dnia codziennego, stanie się źródłem Twojej radości i satysfakcji. Nauczę Cię jak być sprawcą zdrowia, poprzez kierowanie się umysłem podczas zakupu produktów żywnościowych. Nauczę Cię jak nie tłumić żaru motywacyjnego i jak w swoich działaniach być konsekwentnym. Odżywianie jest czymś więcej niż aktem podtrzymującym funkcje fizjologiczne Twojego ciała. To pewna filozofia działania, postępowania łącząca wiele aspektów naszej egzystencji. Ciesz się każdą chwilą życia, bo ono za krótko trwa, a proces odżywiania jest nierozłączną jego częścią! To całkiem proste tylko należy wypróbować innowacyjnych technik i szczerze chcieć zmienić swoje przyzwyczajenia.
Po wykładzie przewidziany jest czas na pytania.

Prowadzący: dr inż. Małgorzata Kaźmierska

Odkąd pamięcią sięgam do zakamarków mego umysłu sposób żywienia zajmował w moim życiu niesłychanie ważne miejsce. Dziecięca pasja ukształtowała tory mojego rozwoju intelektualnego (absolwentka dwóch fakultetów związanych z żywnością, doktorat na wydziale Nauk o Żywności, studia podyplomowe m.in. z Psychodietetyki). Mam 44 lata i nadal posiadam silną potrzebę zgłębiania wiedzy związanej ze sferę cielesną i duchową człowieka. Propagatorka prostego, łatwego w zastosowaniu sposobu racjonalnego odżywiania. Zwolenniczka trwałego nawyku dbania o dobrą kondycję i pozytywną energię. Żona, matka 3 synów, codziennie wykorzystująca swoją pasję oraz wiedzę teoretyczną w praktyce. Po kilku latach przemyśleń i wielu procesach mających miejsce w moim umyśle teraz pragnę moją wiedzą i pasją podzielić się z Tobą!

Cena:

39 zł

Ilość miejsc:

40

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.