DIETA. ZADBAJ O SWÓJ DRUGI MÓZG - JELITA

22.04.2020, 18.00-19.30

Co Twoje kiszki grają i dlaczego to takie ważne? Dowiedz się podczas wykładu z cyklu DIETA z dr inż. Małgorzatą Kaźmierską. 

Dbamy o cerę, serce, kondycję fizyczną... Kto z nas myśli o zdrowych jelitach? To narząd bardzo wrażliwy, pracowity, odpowiedzialny nie tylko o wchłanianie składników odżywczych. To ,,urzędnik” ogromnie wpływowy. Od jego prawidłowego funkcjonowania zależy nie tylko nasza masa ciała, ale także skłonność do przeziębienia czy alergii.

Jelita oddziaływają również na nasze emocje. Często mają współudział w rozwijaniu się chorób takich jak depresja. Zapraszamy Cię do bliższego poznania Twojego ogromnego ,,sojusznika’’, którym są jelita!

Po wykładzie przewidziany jest czas na pytania.

Prowadzący: dr inż. Małgorzata Kaźmierska

Odkąd pamięcią sięgam do zakamarków mego umysłu sposób żywienia zajmował w moim życiu niesłychanie ważne miejsce. Dziecięca pasja ukształtowała tory mojego rozwoju intelektualnego (absolwentka dwóch fakultetów związanych z żywnością, doktorat na wydziale Nauk o Żywności, studia podyplomowe m.in. z Psychodietetyki). Mam 44 lata i nadal posiadam silną potrzebę zgłębiania wiedzy związanej ze sferę cielesną i duchową człowieka. Propagatorka prostego, łatwego w zastosowaniu sposobu racjonalnego odżywiania. Zwolenniczka trwałego nawyku dbania o dobrą kondycję i pozytywną energię. Żona, matka 3 synów, codziennie wykorzystująca swoją pasję oraz wiedzę teoretyczną w praktyce. Po kilku latach przemyśleń i wielu procesach mających miejsce w moim umyśle teraz pragnę moją wiedzą i pasją podzielić się z Tobą!

Cena:

49 zł

Ilość miejsc:

40

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


    * Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.