UPCYCLING

28-29.10.2019, 09:00-14:00

Jeśli interesujesz się dekorowaniem wnętrz i lubisz majsterkować, a nie dysponujesz odpowiednim miejscem i narzędziami w swoim domu, zapraszamy na bezpłatne warsztaty prowadzone pod hasłem: Upcycling - Nie wyrzucaj! 

UWAGA Zapisy na warsztaty ruszają na początku października! 

Na warsztatach zajmiemy się upcyclingiem, czyli stanowiącą ewolucję w recyclingu formę przetwarzania odpadów, w wyniku której powstają przedmioty o wyższej wartości, aniżeli przetwarzanie surowce.

Upcycling to technika wykorzystywania odpadów pobudzająca ekoświadomość. Przy jej pomocy uczestnicy otrzymają możliwość stworzenia własnego, unikatowego mebla krok po kroku.

Wykorzystując drewno z palet, listewki i osłonki na kwiatki stworzycie z nami piękne i funkcjonalne lampki biurkowe. Zaprezentujemy także kilka ciekawych przykładów zastosowania zużytych przedmiotów (skrzynki, drewno z palet), którym nadajemy drugie życie.

Warsztat podzielony jest na dwa spotkania:

28.10. godz. 9-14

29.10. godz. 9-14

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania CRZ Krzywy Komin i zostaną zaprezentowane podczas wystawy finałowej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Mebla. Cykl składa się z warsztatów stolarskich, tapicerskich, renowacyjnych i projektowania. Kultura Mebla to sposób kreatywnego patrzenia na przestrzeń i upiększania jej po swojemu.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Anna Zakielarz

Z zawodu finansistka. Z pasji artystka, zwolenniczka tworzenia rzeczy od podstaw. Miłośniczka majsterkowania i twórczych metamorfoz wnętrz.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.