Dyniowe love dla dzieci: Lampiony

15.11.2015, 12:00

Źródło światła, jakim jest świeczka, nadaje klimat i ciepły nastrój. Jeśli umieścimy ją w lampionie o ciekawych kształtach, możemy uzyskać zaskakujące efekty. Światło z otoczenia wpływa na nasze samopoczucie, wprowadza klimat. Jesień to czas, kiedy wieczory stają się coraz dłuższe, a tak delikatny promień światła chroni nas przed ciemnością, która zawsze niezależnie od wieku budzi w nas niepewność. Lampiony kojarzą nam się przyjemnie, tworzą przytulną atmosferę, dodają pogody ducha oraz otuchy w coraz zimniejsze jesienne wieczory.

Podczas, gdy rodzice będą wyczarowywać na warsztatach dyniowe pyszności, dzieci samodzielnie zaprojektują i wykonają lampiony z dyni. Damy się ponieść wodzy fantazji, zaczniemy bawić się formą, do której wykonania możemy użyć nie tylko warzywa, ale i innych dostępnych materiałów, jak sznurek, wykałaczki, czy kolorowe folie. Podczas pracy ograniczać nas będzie tylko nasza wyobraźnia, dzięki temu nasze lampiony będą nie tylko pięknie i oryginalnie wyglądać, ale również dawać ciekawe wrażenia świetlne.

Prowadzący: Barbara Hałas

Nazywam się Barbara Hałas i QueenBox to zaprojektowany przeze mnie produkt, który zrodził się z potrzeby, a przemienił w pasję. Studiując wzornictwo zaprojektowałam przenośną toaletkę, dla osób zamieszkujących małe przestrzenie, jednak z biegiem czasu, zmienił się On wraz ze mną i w odpowiedzi na potrzeby Klientów. Okazało się, że grupa odbiorców diametralnie się rozbudowała, a estetyka produktu mocno się zmieniła dając możliwość personalizacji."

Cena:

20 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów