DZIECIĘCA KUCHNIA

16.10.2019, 16:00-19:00

Czas na przepyszną zabawę! Zdrowe słodycze, obrazy z jedzenia czy kuchnia zero waste - to wszystko czeka na dzieci podczas bezpłatnych warsztatów w ramach pracowni Trampolina Kids. 

Dziecięca kuchnia to warsztaty, które pozwalają dzieciom na pierwszy kontakt z gotowaniem i różnymi formami przygotowywania oraz podawania posiłków. Zwrócą uwagę dzieci na kolor, formę, smak oraz fakturę przygotowywanych przekąsek. W końcu ważne jest nie tylko, co jemy, ale i jak jemy.

Dzieci przygotują:

  • obrazy z jedzenia
  • kulki zdrowia na słodko

Uczestnicy dowiedzą się także, jak zastosować na co dzień zasadę w kuchni "Zero waste", jak przygotować zdrowy i szybki posiłek z resztek jedzenia z lodówki i najważniejsze, poznają nowe smaki i zapachy będące wprowadzeniem do kuchni pełnej aromatów!

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu Trampolina Kids. Cykl jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat. Szeroka oferta innowacyjnych zajęć edukacyjnych pozwoli uczestnikom poznać tajników sztuki, designu i architektury. Podczas warsztatów pracowni dzieci staną się inspiracją dla dorosłych, a dorośli dla dzieci.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE