"DZIEŃ DOBRY JA"- WYKŁAD 2

13.03.2019, 18.00-19.30

"Dzień dobry JA”: - świadomość ciała (ćwiczenia), mapowanie życiowych blokad, Koło Życia, zegar biologiczny człowieka, mentalne oczyszczanie (ćwiczenia), jeden z rytuałów wiecznej młodości (ćwiczenia).
Poszłam na randkę z… samą sobą! To było wzruszające spotkanie Zapraszam Cię na spotkania z samym sobą, z nowym obliczem Twojego JA. Wierzę, że po spotkaniu jeszcze bardziej docenisz swoje wewnętrzne bogactwo i odnajdziesz sposób na jego harmonię. Ujawnię, jak istotne jest pozytywne myślenie, nie tylko w utrzymaniu dobrej kondycji emocjonalnej, ale także w kształtowaniu doskonałej kondycji fizycznej.
Codzienny optymizm sprzyja wprowadzeniu i utrzymaniu nowych nawyków żywieniowych. Przestrzeganie surowych zaleceń dietetycznych oraz hartowanie silnej woli nie redukuje chęci nadmiernego jedzenia. Trwała zmiana może dokonać się tylko wtedy, kiedy nasza decyzja pochodzi od nas samych, a nie od lekarza lub otoczenia.
Idzie wiosna – niech będzie dla Ciebie pod względem dietetycznym owocna!
Wykład połączony z ćwiczeniami. Prosimy przynieść ze sobą  maty!
Konsultacje indywidualne: Małgorzata Kaźmierska, nr telefonu: 696 077 178

Prowadzący: dr inż. Małgorzata Kaźmierska

Odkąd pamięcią sięgam do zakamarków mego umysłu sposób żywienia zajmował w moim życiu niesłychanie ważne miejsce. Dziecięca pasja ukształtowała tory mojego rozwoju intelektualnego (absolwentka dwóch fakultetów związanych z żywnością, doktorat na wydziale Nauk o Żywności, studia podyplomowe m.in. z Psychodietetyki). Mam 44 lata i nadal posiadam silną potrzebę zgłębiania wiedzy związanej ze sferę cielesną i duchową człowieka. Propagatorka prostego, łatwego w zastosowaniu sposobu racjonalnego odżywiania. Zwolenniczka trwałego nawyku dbania o dobrą kondycję i pozytywną energię. Żona, matka 3 synów, codziennie wykorzystująca swoją pasję oraz wiedzę teoretyczną w praktyce. Po kilku latach przemyśleń i wielu procesach mających miejsce w moim umyśle teraz pragnę moją wiedzą i pasją podzielić się z Tobą!

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

40

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE