DZIKA KOSMETYKA

23.05.2021, 15:00 - 17:00

Zapraszamy na cudownie odprężające warsztaty, podczas których samodzielnie przygotujesz  w 100% naturalne, roślinne kosmetyki. Zanurzysz się w świat zmysłowych olejków eterycznych, suszonych ziół i kwiatów, a także zyskasz podstawową wiedzę na temat właściwości odżywczych poszczególnych składników aromatycznych kompozycji.

Na warsztatach każdy wykona: łagodny krem na wiosnę, kojący olejek typu roll -on, leśną saszetkę do kąpieli.

Lekki krem  – na warsztatach poznacie zasady tworzenia kremów na bazie świeżych naparów kwiatowych. Będziemy łączyć oleje i masełka oraz wzbogacać ich skład olejkami eterycznymi i ekstraktami z roślin.

Kojący olejek w formie roll-on - olejki eteryczny mają niebagatelny wpływ na zdrowie i urodę. Wspólnie skomponujemy mieszankę olejków, która zadba o dobry nastrój, łagodzi napięcia i działa kojąco na umysł.

Leśne saszetki do kąpieli – nic tak nie poprawia nastroju jak relaksująca, aromatyczna kąpiel. Ziołowe mieszanki ukoją twoje zmysły, wygładzą i oczyszczą delikatną skórę.

 

Sprawdź cały program  wiosennych warsztatów z okazji Dnia Matki >>>>> KLIKNIJ TUTAJ!


*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

110 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE