DŹWIĘKOWE LEKCJE SZTUKI. SPACER AKUSTYCZNY PO MUZEUM WSPÓŁCZESNYM WROCŁAW

20.12.2020, 12:00

Drodzy mali miłośnicy sztuki!

Zabieramy Was w niezwykłą dźwiękową podróż edukacyjną po Muzeum Współczesnym Wrocław. Tym razem będziemy odkrywać  artystyczny świat wspólnie z Mikołajem naszym niezwykłym "Młodym Przewodnikiem".

W lekki i przystępny sposób zapoznacie się z miejscem i jego niezwykłą historią. To znakomite źródło wiedzy, o tym jak rozwijało się Muzeum na przestrzeni czasu i jakie obecnie atrakcje czekają na najmłodszych gości. Barwna opowieść i ciekawostki z pewnością rozbudzą waszą wyobraźnię. Zapraszamy do  wspólnego odkrywania bogactwa  kultury naszego miasta i historii Muzeum Współczesnego Wrocław 🙂

🙂

Miłego słuchania!

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Akustyczna lekcja sztuki została zrealizowana w ramach projektu "Open Art. Udogodnienia". Jest to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z różnych przyczyn zagrożonej wykluczeniem, w tym z niepełnosprawnościami, niedowidzące i niedosłyszące. Program obejmuje bezpłatne zajęcia we wrocławskich ośrodkach kultury  - muzeach, galeriach i centrach edukacyjnych.  

Projekt „Open Art. Udogodnienia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Wrocław.

Koniecznie zajrzyjcie na www.openart.wroclaw.pl

Cena:

DARMOWE

ZAPISY ZAMKNIĘTE