DŹWIĘKOWE LEKCJE SZTUKI. SPACER AKUSTYCZNY PO PAŁACU KRÓLEWSKIM

21.12.2020, 13:00

Drodzy mali miłośnicy sztuki!

Zabieramy Was w niezwykłą dźwiękową podróż edukacyjną po wystawie „1000 lat Wrocławia” znajdującej się w Pałacu Królewskim. Tym razem będziemy odkrywać bogactwo wrocławskiej kultury wspólnie z Mikołajem naszym niezwykłym "Młodym Przewodnikiem".

Wystawa „1000 lat Wrocławia” to jedyna ekspozycja we Wrocławiu prezentująca pełny obraz dziejów stolicy Dolnego Śląska. Na wystawie znajduje się ponad 3000 eksponatów. Każda sala wystawy to inny okres historyczny Wrocławia, podkreślony dodatkowo wyjątkowym przedmiotem.

Spacer dźwiękowy jest prawdziwą przechadzką wśród dźwięków, sposobem na pogłębienie wiedzy i rozbudzenie wyobraźni.

Miłego słuchania!

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Akustyczna lekcja sztuki została zrealizowana w ramach projektu "Open Art. Udogodnienia". Jest to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z różnych przyczyn zagrożonej wykluczeniem, w tym z niepełnosprawnościami, niedowidzące i niedosłyszące. Program obejmuje bezpłatne zajęcia we wrocławskich ośrodkach kultury  - muzeach, galeriach i centrach edukacyjnych.  

Projekt „Open Art. Udogodnienia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Wrocław.

Koniecznie zaglądajcie także na www.openart.wroclaw.pl 🙂

Cena:

DARMOWE

ZAPISY ZAMKNIĘTE