DŹWIĘKOWE LEKCJE SZTUKI. SPACER AKUSTYCZNY - RATUSZOWE OPOWIEŚCI

22.12.2020, 14:00

Drodzy mali miłośnicy sztuki!

Zabieramy Was w niezwykłą dźwiękową podróż edukacyjną po Starym Ratuszu we Wrocławiu. Tym razem będziemy odkrywać bogactwo wrocławskiej kultury wspólnie z Mikołajem naszym niezwykłym "Młodym Przewodnikiem".

W lekki i przystępny sposób zapoznacie się z tym zabytkowym miejscem i jego niezwykłą historią. Spacer dźwiękowy jest prawdziwą przechadzką wśród dźwięków, sposobem na pogłębienie wiedzy i rozbudzenie wyobraźni.

Miłego słuchania!

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Akustyczna lekcja sztuki została zrealizowana w ramach projektu "Open Art. Udogodnienia". Jest to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z różnych przyczyn zagrożonej wykluczeniem, w tym z niepełnosprawnościami, niedowidzące i niedosłyszące. Program obejmuje bezpłatne zajęcia we wrocławskich ośrodkach kultury  - muzeach, galeriach i centrach edukacyjnych.  

Projekt „Open Art. Udogodnienia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Wrocław.

Koniecznie zaglądajcie także na www.openart.wroclaw.pl 🙂

Cena:

DARMOWE

ZAPISY ZAMKNIĘTE