EKO-PUFA! SIEDZISKA Z OPON I SZNURKA

13.03.2020, 17:00 – 21:00

Stwórz wygodne siedzisko w duchu ZERO WASTE! Stylowe, funkcjonalne i co najważniejsze przyjazne dla środowiska. Przyjdź z zapałem majsterkowania - wyjdź z oryginalną eko-pufą! 

Podczas warsztatów od postaw wykonamy eko siedziska. Użyjemy materiałów z recyclingu - opony oraz sznurka. Przygotowane pufy będziemy ozdabiać tak, by nadać im niepowtarzalny charakter, który ożywi wnętrze.

Co wyniesiesz z warsztatów:

1. Umiejętność tworzenia siedziska z opony - owijanie sznurkiem

2. Wiedzę, jak skonstruować pufę - dokręcanie stopy siedziska

3. Naukę wykonania dekoracji ze sznurka na siedzisku

4. Oryginalną handmade pufę!

W cenę wliczone są wszelkie materiały do realizacji warsztatów. Uczestnicy zabierają wykonane pufy ze sobą do domu. Zapraszamy!

Prowadzący: Warsztat 5R Danuta Łukasińska, Mirosław Sala

To pracownia zajmująca się wytwarzaniem mebli, dekoracji i lamp w myśl idei 5R (reduce, reuse, recycle - upcycle, recover, renew) Staramy się przetwarzać, odnawiać, ponownie wykorzystywać pozyskane surowce, które w połączeniu ze szlachetnymi materiałami tj. lite drewno, stal i szkło, tworzą stylowe przedmioty o wysokiej wartości. Nasze prace wykonywane są ręcznie, z dbałością o każdy szczegół, na indywidualne zamówienie klienta. Korzystając z tradycyjnych metod produkcji, wykorzystując ekologiczne i najlepsze gatunkowo materiały tworzymy unikatowe produkty, które wpasują się doskonale w każde industrialne, loftowe, czy eklektyczne wnętrze. Przyświecającą nam ideę 5R promujemy nie tylko poprzez nasze produkty, ale także poprzez warsztaty rzemielśnicze i rękodzielnicze z upcyclingu mebli (i nie tylko) skierowanych do dzieci i dorosłych - każdego zainteresowanego rękodziełem i majsterkowaniem.

Cena:

350 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE