EMISJA GŁOSU - BEZPŁATNE KONSULTACJE ONLINE

16.04.2021, 13.00-13.45

To CO mówimy zawsze idzie w parze z tym JAK mówimy. Zwykle skupiamy się na tym pierwszym, a drugie traktujemy drugoplanowo. Warto jednak zadbać o zrozumiałość naszej mowy. Dzięki temu stajesz się coraz lepszym mówcą i sprawisz, że ludzie chętniej będą Cię słuchać.

Chcesz dowiedzieć się jak oszczędzać głos, zwłaszcza jeśli w pracy zdarza Ci się przemawiać publicznie albo jeśli pracujesz jako prezenter czy nauczyciel? Trening z emisji głosu jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszam Cię na indywidualną konsultację z emisji głosu mówionego. Pokażę Ci ćwiczenia oddechowe, rozgrzewające aparat mowy i poprawiające dykcję.

Wymagany sprzęt: komputer lub inne urządzenie multimedialne ze sprawną kamerą i mikrofonem.

Konsultacja jest bezpłatna. Spotkanie trwa 45 minut.

Uczestnicy otrzymują w formie elektronicznej certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Aby wziąć udział w zajęciach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  wyznaczonym terminie i upewnij się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Program realizowany jest w ramach projektu "Nasz Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Magdalena Szmajdzińska

Instruktorka zajęć umuzykalniających i gry na pianinie, teoretyk muzyki. Absolwentka studiów I i II st. poznańskiej Akademii Muzycznej oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W ramach swojej działalności biznesowej zajmuje się edukacją muzyczną małych dzieci; realizuje projekty Music’S COOL Zajęcia Muzyczne dla Każdego oraz Śpiewajmy Dzieciom. Od niedawna prowadzi kanał YT Śpiewajmy Dzieciom, gdzie można znaleźć wartościowe filmy muzyczne rozwijające zdolności muzyczne najmłodszych. Z pochodzenia kaliszanka, z wyboru mieszkanka urokliwej Trzebnicy. Od 2019 r. jest Prezesem Klubu Biznes Toastmasters Wroclove, gdzie uczymy się sztuki komunikowania się, publicznego przemawiania i umiejętności przywódczych. Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystywać w praktyce wiedzę na temat wystąpień? Nic prostszego. Odwiedź klub Biznes Toastmasters Wroclove i zobacz, jak to robią nasi klubowicze.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

1

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE