FACEBOOK - JAK PROWADZIĆ SKUTECZNE DZIAŁANIA?

12.06.2019, 17:30 - 20:20

Zapraszamy na event "Facebook – jak prowadzić skuteczne działania?

Prezentacje mają na celu pokazać w sposób nietuzinkowy potencjał Facebooka. Jak tworzyć kampanie i przekazy angażujące użytkowników? Jak dobierać najlepsze grupy docelowe? Jak sprytnie mierzyć efekty działań? To i więcej podczas naszych prelekcji!

Podczas spotkania będziemy gościć czterech znakomitych prelegentów - znanych i cenionych w branży!

 • Anna Ledwoń - Blacha - More Bananas & CRASH Mondays
  Fascynatka mediów społecznościowych oraz marketingu internetowego. Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder CRASH Mondays. Autorka w takich magazynach jak Event Management Polska, Social Media Manager, NowyMarketing czy Social Press . Trenerka i szkoleniowec - głównie w zakresie mediów społecznościowych. Pracowała z takimi klientami, jak: eurobank, Pandora, Venezia, Capgemini, Prima Moda, szopi.pl, Bolix czy Taiwangun. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Technologii informacyjnych w marketingu na Wyższa Szkoła Europejska oraz studia magisterskie z zakresu zarządzania i marketingu na Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie.

 

 •  Adrian Gamoń - Strateg i konsultant social media & digital marketing, mówca i trener. Wykładowca na dwóch kierunkach studiów podyplomowych na AGH: social media & content marketing oraz marketing miejsc i kreowanie marek lokalnych. Zbudował agencję Social Frame, a na co dzień przedstawia się jako ewangelista storytellingu.

 

 • Monika Kołodziejczyk - ThinkDigital Ekspert w dziedzinie analityki internetowej, performance marketingu, marketing automation, optymalizacji konwersji i tworzenia strategii digital, która pobudza rozwój biznesu i maksymalizuje zyski. Wysoce zmotywowana i nastawiona na osiąganie konkretnych rezultatów. Zrealizowała z sukcesami liczne projekty z zakresu działań online, tworzy rozwiązania biznesowe, analizy, rozwija strategię digital i buduje wizerunek marek. Prowadziła szkolenia jako Trener Akademii Semahead oraz występuje w charakterze prelegenta na wielu konferencjach branżowych m.in Polish Business Analytics Summit . Od ponad 6 lat obecna w branży marketingu internetowego. Przez 4 lata związana z Grupą Onet jako Performance Marketing Manager. Ponad 2 lat pracowała w Semahead jako Manager działu Digital Analytics.

 

 • Grzegorz Borowiecki - Nadsztygar marketingu i przedsiębiorca z blisko 18 letnim stażem. Od 2017 prowadzi górniczą agencję kreatywną WUNDERTEAM, która fedruje insighty, żeby tworzyć gryfne (kreatywne) kampanie reklamowe. Firmę tworzy w oparciu o górniczy etos , bo jak twierdzi na grubie (kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Kampanie reklamowe, które miałem przyjemność współtworzyć były nagradzane Effie Awards, Mixx Awards i jeszcze kilkoma innymi „Awards”

Wejściówki w cenie 29,99 zł!

Co zawiera się w kwocie wejściówki:
- 4 prelekcje znanych i cenionych Specjalistów
- aktywny networking
- świetna atmosfera branżowa sprzyjająca wymianie wiedzy

Serdecznie zapraszamy:

 • specjalistów marketingu,
 • freelancerów,
 • pracowników agencji branże e-commerce,
 • małych i średnich przedsiębiorców,
 • przedstawicieli wolnych zawodów,
 • startupowców i pasjonatów mediów społecznościowych,
 • studentów i wszystkich zainteresowanych tematyką 🙂

Czym jest #ThinkDigital?

#ThinkDigital to cykl spotkań które mają na celu dostarczać najnowszą wiedzę i najefektywniejsze rozwiązania z zakresu digital.

#ThinkDigital łączy marketerów, agencje, specjalistów reklamy online, właścicieli biznesów, startupy i branżę IT tak aby umożliwiać wzajemną współpracę i wymianę doświadczeń.

Najnowsze trendy, olbrzymia dawka praktycznej wiedzy, tylko sprawdzone narzędzia i partnerzy, nowe technologie podane w prostej i zrozumiałej formie , najlepsze case pokazujące że to naprawdę działa - dzielimy się przepisem na sukces w online!

#ThinkDigital wprowadzi Cię w nową rzeczywistość, pokaże przyszłość działań i funkcjonowania biznesu.

Chcesz być na bieżąco - koniecznie bądź z nami!

Podczas wydarzenia zawsze możesz liczyć na najlepszych prelegentów, niestandardowy networking, boty i aplikacje mobilne wspierające komunikację i szerzenie wiedzy, dostęp do przedstawicieli narzędzi i rozwiązań digital i … liczne niespodzianki 🙂

....

Organizator: ThinkDigital

KUP BILET: https://thinkdigitalwro.evenea.pl/

Cena:

29,99 zł

Kup bilet: evenea.pl

Ilość miejsc:

29,99

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE