Feng Shui - jak wspierać się w 2018 roku

20.03.2018, 18:00 - 21:00

Rok ZIEMNEGO PSA – jak wspierać się w 2018 roku.  Warsztat praktyczny

W Feng Shui istotny jest człowiek, przestrzeń w której mieszka i pracuje, a także czas. Dlatego co roku bada się tak ważne wpływy nowych energii, które wraz z nowym rokiem napływają do użytkowanych przestrzeni i mają swoje istotne oddziaływania na ludzi.

Podczas wykładu zostaną omówione aspekty oddziaływań energii rocznych
z punktu widzenia Feng Shui: domu, mieszkania czy biura.

W czasie warsztatów będziemy pracować na planach własnych architektonicznej przestrzeni uczestników, przyglądniemy się bardziej naszej energii indywidualnej w naszych przestrzeniach, abyśmy wiedzieli jakie rejony będą sprzyjające i warto z nich częściej korzystać, a jakie należy zostawić w tym roku w spokoju.

Poznamy wpływy energii na 12 znaków Chińskiego Zodiaku poznając swój indywidualny wykres BaZi i bardziej szczegółowe prognozy.

Dowiemy się jakie remedia zalecane są w naszej przestrzeni w roku Ziemnego Psa oraz kiedy należy przeprowadzić remont naszego domu czy mieszkania, aby przyniosło to jak najbardziej korzystne efekty.

Prowadzący: Marta Pietrzykowska

certyfikowany i praktykujący konsultant Feng Shui. Profesjonalną naukę feng shui pobierała w wiodących szkołach tej dziedziny na świecie pod kierunkiem różnych Chińskich Mistrzów m.in. w Yap Cheng Hai Feng Shui Center of Excellence, Mastery Academy of Chinese Metaphysics oraz Singapore Feng Shui Center. Należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności feng shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. Należy do International Feng Shui Association z siedzibą w Singapurze. Marta jest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych oraz radiowych. Kontakt: tel. +48 500 125 018, email: biuro@fsconsulting.pl www.fengshuiwroclaw.pl

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

40

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


    * Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.