Feng Shui w domu

15.11.2015, 11:00 - 14:00

Zapraszamy na pierwsze z serii autorskich szkoleń powstałych z połączenia rzetelnej i unikalnej wiedzy na temat Feng Shui!

Starożytna chińska sztuka aranżacji przestrzeni Feng Shui uznawana jest za jedną  z dróg do poprawy i tworzenia harmonii w życiu osobistym i zawodowym.
W dzisiejszych czasach już prawie każdy słyszał o Feng Shui. Jednak mało osób miało okazję zetknięcia się z prawdziwymi podstawami klasycznego Feng Shui, które zostaną przedstawione w czasie szkolenia.

Dla kogo jest to szkolenie?
Informacje i umiejętności nabywane podczas szkolenia zainteresują wszystkich, którzy poszukują dla siebie idealnego miejsca do życia czy pracy, urządzają mieszkanie lub dom, chcą coś zmienić lub poprawić w swojej przestrzeni, aby była bardziej harmonijna.

Poznane techniki będą użyteczne dla:
– osób szukających najlepszego dla siebie miejsca do mieszkania
–  osób remontujących swoje mieszkania, domy czy biura
– właścicieli mieszkań/ domów/ biur chcących samodzielnie przygotować swoją przestrzeń i dopasować ją do swoich potrzeb
–  architektów i projektantów wnętrz

 

Program warsztatów

W trakcie zajęć zostaną przedstawione techniki, które pozwolą  wyznaczyć dla siebie najlepsze osobiste kierunki do regeneracji sił witalnych, spania a także do ważnych rozmów rodzinnych czy biznesowych. Zostanie pokazane co jest naprawdę istotne z punktu widzenia Feng Shui przy aranżacji przestrzeni, aby nas wspierała. Zostaną  także omówione techniki, które w szybki sposób mogą pomóc nam w realizacji naszych indywidualnych celów życiowych. Dodatkowo każdy uczestnik zajęć otrzyma w prezencie specjalny, unikalny na Polskim rynku kalendarz Feng Shui  do indywidualnego stosowania.

Prowadzący: Marta Pietrzykowska

certyfikowany i praktykujący konsultant Feng Shui. Profesjonalną naukę feng shui pobierała w wiodących szkołach tej dziedziny na świecie pod kierunkiem różnych Chińskich Mistrzów m.in. w Yap Cheng Hai Feng Shui Center of Excellence, Mastery Academy of Chinese Metaphysics oraz Singapore Feng Shui Center. Należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności feng shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. Należy do International Feng Shui Association z siedzibą w Singapurze. Marta jest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych oraz radiowych. Kontakt: tel. +48 500 125 018, email: biuro@fsconsulting.pl www.fengshuiwroclaw.pl

Cena:

140 zł zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów