FENG SHUI - JAK WSPIERAĆ SIĘ W 2019 ROKU

08.02.2019, 18:00 - 20:30

Rok ZIEMNEJ ŚWINI -  wykład Feng Shui połączony z praktycznymi informacjami jak wspierać się w 2019 roku.

Zapraszam na wykład dotyczący Feng Shui w przestrzeni: domu, mieszkania i biura oraz Astrologii Chińskiej. Wykład będzie okazją do poznania praktycznych zastosowań technik Feng Shui wspierających szczęście, zdrowie i powodzenie finansowe w Roku Ziemnej Świni.

W Feng Shui istotny jest człowiek, przestrzeń w której mieszka i pracuje, a także czas. Dlatego co roku sprawdza się tak ważne oddziaływania nowych energii, które wraz z nadejściem nowego roku zmieniają się i napływają do użytkowanych przez nas przestrzeni. Ma to swoje istotne znaczenie dla ludzi w tych przestrzeniach żyjących czy pracujących. Ta sama przestrzeń może wpływać na jej użytkowników w różny sposób zarówno w pozytywnym jak i słabszym aspekcie dlatego warto wraz z nadejściem Nowego Chińskiego Roku je poznać.

Podczas wykładu zostaną omówione aspekty oddziaływań energii rocznych z punktu widzenia Feng Shui: domu, mieszkania czy biura. Poznamy także wpływy energii roku Ziemnej Świni na 12 znaków Chińskiego Zodiaku. To istotne gdyż każdy człowiek jest inny i ma swój unikalny wykres astrologiczny ze względu na moment urodzenia. W czasie wykładu opowiem także o wielu pomocnych technikach wspierających człowieka w przestrzeni, aby pobudził tą właściwą energię pomagającą w realizacji planów. Dowiemy się jakie remedia zalecane są w naszej przestrzeni w tym roku oraz kiedy należy przeprowadzić remont naszego domu czy mieszkania, aby przyniosło to jak najbardziej korzystne efekty. Pokażę jak pracować na planach własnych mieszkań czy domów, abyśmy wiedzieli jakie rejony będą sprzyjające i warto z nich częściej korzystać, a jakie należy zostawić w tym roku w spokoju.

Zapraszam serdecznie!

www.fengshuiwroclaw.pl

Prowadzący: Marta Pietrzykowska

Jest praktykującym i certyfikowanym konsultantem Feng Shui. Od lat pasjonuje się podróżami i podpatrywaniem otaczającego nas świata. Swoją wiedzę za zakresu Feng Shui przez wiele lat zgłębiała pod kierunkiem różnych nauczycieli oraz Mistrzów z całego świata. Jest certyfikowanym konsultantem kilku szkół Feng Shui m.in. międzynarodowej Mastery Academy of Chinese Metaphysics oraz Singapore Feng Shui Center, uczyła się także w Yap Cheng Hai Feng Center of Excellence i należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności Feng Shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. W swoich konsultacjach Feng Shui wykorzystuje chiński zaawansowany kompas Luo Pan, a w Life Coachingu stosuje nowatorską metodę BaZi pozwalającą na lepsze rozpoznanie i wykorzystanie osobistych talentów. Jest absolwentką Geografii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest też coachem oraz trenerem wykształconym w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Studiowała zagadnienia związane z marketingiem i public relations, dzięki temu potrafi doradzać klientom w biznesie łącząc różne techniki. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Marketingu Politycznego i Medialnego w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie oraz na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na Wydziale Gospodarki Narodowej z zakresu Marketingu. Należy do Singapurskiego Stowarzyszenia zrzeszającego Mistrzów, praktyków oraz pasjonatów Chińskiej Metafizyki czyli Międzynarodowego Stowarzyszenia Feng Shui IFSA w Singapurze. Jest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych i radiowych. Kontakt: tel. +48 500 125 018, email: biuro@fsconsulting.pl www.fengshuiwroclaw.pl

Cena:

89 zł

Ilość miejsc:

90

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE