FENG SHUI - JAK WSPIERAĆ SIĘ W 2019 ROKU

08.02.2019, 18:00 - 20:30

Rok ZIEMNEJ ŚWINI -  wykład Feng Shui połączony z praktycznymi informacjami jak wspierać się w 2019 roku.

Zapraszam na wykład dotyczący Feng Shui w przestrzeni: domu, mieszkania i biura oraz Astrologii Chińskiej. Wykład będzie okazją do poznania praktycznych zastosowań technik Feng Shui wspierających szczęście, zdrowie i powodzenie finansowe w Roku Ziemnej Świni.

W Feng Shui istotny jest człowiek, przestrzeń w której mieszka i pracuje, a także czas. Dlatego co roku sprawdza się tak ważne oddziaływania nowych energii, które wraz z nadejściem nowego roku zmieniają się i napływają do użytkowanych przez nas przestrzeni. Ma to swoje istotne znaczenie dla ludzi w tych przestrzeniach żyjących czy pracujących. Ta sama przestrzeń może wpływać na jej użytkowników w różny sposób zarówno w pozytywnym jak i słabszym aspekcie dlatego warto wraz z nadejściem Nowego Chińskiego Roku je poznać.

Podczas wykładu zostaną omówione aspekty oddziaływań energii rocznych z punktu widzenia Feng Shui: domu, mieszkania czy biura. Poznamy także wpływy energii roku Ziemnej Świni na 12 znaków Chińskiego Zodiaku. To istotne gdyż każdy człowiek jest inny i ma swój unikalny wykres astrologiczny ze względu na moment urodzenia. W czasie wykładu opowiem także o wielu pomocnych technikach wspierających człowieka w przestrzeni, aby pobudził tą właściwą energię pomagającą w realizacji planów. Dowiemy się jakie remedia zalecane są w naszej przestrzeni w tym roku oraz kiedy należy przeprowadzić remont naszego domu czy mieszkania, aby przyniosło to jak najbardziej korzystne efekty. Pokażę jak pracować na planach własnych mieszkań czy domów, abyśmy wiedzieli jakie rejony będą sprzyjające i warto z nich częściej korzystać, a jakie należy zostawić w tym roku w spokoju.

Zapraszam serdecznie!

www.fengshuiwroclaw.pl

Prowadzący: Marta Pietrzykowska

Certyfikowany i praktykujący konsultant Feng Shui. Profesjonalną naukę feng shui pobierała w wiodących szkołach tej dziedziny na świecie pod kierunkiem różnych Chińskich Mistrzów m.in. w Yap Cheng Hai Feng Shui Center of Excellence, Mastery Academy of Chinese Metaphysics oraz Singapore Feng Shui Center. Należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności feng shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. Należy do International Feng Shui Association z siedzibą w Singapurze. Marta jest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych oraz radiowych. Kontakt: tel. +48 500 125 018, email: biuro@fsconsulting.pl www.fengshuiwroclaw.pl

Cena:

89 zł

Ilość miejsc:

90

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE