FERIE Z CZARAMI

07-11.02.2022, 7:30-16:30

To cykl warsztatów dla dzieci, które uwielbiają tworzyć, puszczając przy tym wodze fantazji. Wspólnie przeniesiemy się do czarodziejskiego świata, gdzie kreatywność nie zna granic. Naszą podróż rozpoczniemy od stworzenia magicznego workoplecaka, czapki i różdżki. Wyczarujemy również filiżankę z podstawką i magiczną kulę. Podczas naszego spotkania z czarami powstaną fartuszki kuchenne, dzięki którym pomoc w przygotowywaniu potraw stanie się jeszcze przyjemniejsza.  Mali czarodzieje nabędą praktycznych umiejętności zdobienia ceramiki i tkanin farbami. Nauczymy się jak zrobić „coś z niczego”  i wyczarujemy ze słoika lampion, który nada letnim wieczorom wyjątkowego klimatu, a z rękawiczek powstaną przytulne stworki potworki. Dowiemy się jak własnoręcznym rękodziełem ozdobić przestrzeń wokół siebie i wyczarujemy świecącą girlandę na ścianę, która może również służyć jako lampka nocna. Zmalujemy również poszewkę na poduszkę, żeby nasze sny były bardziej magiczne! Ostatniego dnia czarodziejskich spotkań wyobraźnią sięgniemy gwiazd i stworzymy na płótnie kosmiczny świat. Przez całą podróż towarzyszyć nam będzie magiczny klimat.

PONIEDZIAŁEK. MAGICZNY WOREK/CZARODZIEJSKIE AKCESORIA

Naszą czarodziejską podróż rozpoczniemy od stworzenia magicznego workoplecaka. Farby do tkanin, wyobraźnia, szczypta magii i niepowtarzalny workoplecak będzie gotowy!  Chwila, chwila. Czy czegoś tutaj nie brakuje? A czarodziejska czapka i różdżka?! Tym zajmiemy się po krótkiej przerwie na wygibasy. Z papieru, frędzli, wyciorków i słomek wyczarujemy czapkę magika i różdżkę.

WTOREK. CZARODZIEJSKA FILIŻANKA/MAGICZNA KULA

Drugiego dnia  mali artyści będą mieli okazję zmalować swoją własną filiżankę z podstawką w czarodziejskim stylu. Dzieci poznają różne techniki malowania na ceramice i nabędą praktycznych umiejętności zdobienia ceramiki farbami. Z filiżanki wypełnionej magią kreatywności wszystko będzie smakować lepiej!

Po przerwie czas na magiczną, mieniącą się kulę! Do jej zrobienia wykorzystamy słoiki, cekiny, brokat i wiele innych świecidełek. Kreatywni czarodzieje dowiedzą się jak własnoręcznym rękodziełem ozdobić przestrzeń wokół siebie.

ŚRODA. KUCHENNY FARTUSZEK CZARODZIEJA/MAGICZNY LAMPION

Środowy poranek będzie baaardzo pomysłowy. Za pomocą farb do tkanin, pomponów i frędzli ozdobimy kuchenne fartuszki! Pracę ułatwią nam czarodziejskie szablony – wróżki, kociołki, różdżki, czarodziejskie kapelusze – puścimy wodze fantazji! Własnoręcznie pomalowany i przyozdobiony fartuszek bez wątpienia umili nam pracę w kuchni i z przyjemnością będziemy pomagać rodzicom przyrządzać pyszne potrawy 😉.

A po przerwie wyczarujemy „coś z niczego” i zamienimy puste słoiki w magiczne, kolorowe lampiony. Ciepłe światło nada letnim wieczorom wyjątkowego klimatu.

CZWARTEK. STWORKI POTWORKI Z RĘKAWICZEK I SKARPETEK/CZARODZIEJSKA PODUSZKA

Rękawiczki i skarpetki zamienimy na…  przytulne stworki potworki! Z pewnością każdemu z nas zdarzyło się kiedyś zgubić rękawiczkę, a tą nie do pary wyrzucić do kosza.. STOP! Czarodzieje mają inne rozwiązanie! Rękawiczkę nie do pary można w prosty sposób zamienić w przytulankę. Powstanę stworki, potworki, zwierzaki – kreatywność nie zna granic. Wszystko zależy od tego, co będziemy chcieli wyczarować 😉.

A po przerwie na rozruszanie kości zmalujemy własną poszewkę na poduszkę, która sprawi, że nasze sny z pewnością będą bardziej magiczne.

PIĄTEK. MAGICZNA ŚWIECĄCA GIRLANDA/KOSMICZNY ŚWIAT NA PŁÓTNIE

Ostatniego dnia czarodziejskich spotkań stworzymy świecącą girlandę na ścianę. Sznurki, światełka, a do tego samodzielnie zrobione magiczne ozdoby z papieru pomogą nam wyczarować girlandę, która odmieni wystrój naszego pokoju i nada mu ciepłe światło. Magiczna girlanda może również służyć jako lampka nocna.

Naszą kreatywną przygodę zakończymy podróżą w kosmos! Za pomocą gąbek, farb, brokatu i innych świecidełek stworzymy na płótnie kosmiczny świat. Sięgniemy wyobraźnią gwiazd 😉.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

ZAPISY!!!

Prosimy o zapisy na warsztaty drogą mailową: rekrutacja2.krzywykomin@gmail.com

W treści prosimy podać:

☑️Imię i nazwisko opiekuna
☑️Adres mailowy
☑️Numer telefonu
☑️Imię i nazwisko uczestnika
☑️Wiek uczestnika
☑️Tytuł i datę turnusu lub wybranych warsztatów

Szczegóły płatności zostaną podane w procesie rekrutacji. 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Istnieje możliwość zapisania dzieci na cały wybrany turnus lub na warsztaty w poszczególne dni.

CENA:

💛 650 zł cena turnusu. Przy zapisie rodzeństwa otrzymasz 80 zł rabatu od całości kwoty. (*)

💚 145 zł za cały jeden dzień

💜 Możesz zapisać swoje dziecko na pojedynczy warsztat – 79 zł (+ możliwość wykupienia posiłku 32 zł)

*Promocje nie łączą się!

Godziny w jakich Twoje dziecko będzie z nami ustalasz Ty!

CO OBEJMUJE CENA?

 • fantastycznych prowadzących i animatorów
 • warsztaty i kreatywne animacje
 • wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów
 • wyżywienie.

RAMOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

 • 07:30 – 09:00      zbiórka, zabawy integracyjne, śniadanko
 • 09:00 – 10:00      zajęcia kreatywne, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe, cz. 1.
 • 10:00 -12:00       zajęcia warsztatowe cz.1.
 • 12:00 – 12:30     przerwa w zajęciach, zabawy ruchowe, czas na przekąskę;
 • 12:30 – 14:00     zajęcia warsztatowe cz.2.
 • 14:00 – 14:30     przerwa na posiłek
 • 14:30 – 15:30     zajęcia kreatywne, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe, cz.2.
 • 15:30 – 16:00     podwieczorek;
 • 16:00 – 16:30     czas absolutnie freestyle

 

Prowadzący: Edyta Karpicka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego- kierunek zarządzanie. Łączy przyjemne z pożytecznym i trenuje uważność malując kubki, filiżanki, cukierniczki czy ubrania na zamówienie. Nie boi się nowych wyzwań, a z niepowodzeń wyciąga lekcje na lepszą przyszłość. Pochłonięta psychologią i poznawaniem swojego wnętrza, każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, medytację i „wietrzenie głowy”.

Cena:

650 zł 585 zł

do 31 stycznia 2021

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów