FESTIWAL ROŚLIN

26.09.2020, 12:00 - 18:00

Zapraszamy do CRZ Krzywy Komin na pierwszą edycję Festiwalu Roślin! To raj dla miłośników zieleni, natury i dobrego designu. Wydarzenie wzbogacą warsztaty botaniczne, rękodzielnicze oraz wykłady ze specjalistami. Na miejscu znajdziecie świetny wybór roślin, unikalnych akcesoriów, dodatków i dekoracji. Wszystko to, co w temacie zieleni lubicie najbardziej! W programie również Roślinny SWAP, czyli wielka wymianka kwiatów i roślin doniczkowych.

Festiwal roślin to dzień pełen warsztatów DIY. Przygotowaliśmy mocną reprezentację rękodzielniczych atrakcji, które w praktyczny sposób przybliżą  wam niezwykły świat roślin. Dajcie oczarować się ich magii!

Podczas warsztatów Las w słoiku stworzymy efektowne kompozycje łącząc żywą zieleń z naturalnymi dodatkami w szklanym naczyniu. Otwieramy się na bogactwo gatunków, barw i kształtów florystycznego świata. Piękno kolorowych suszonych płatków kwiatów i dzikich ziół uchwycimy podczas warsztatów Obraz z roślin.

Uwielbiamy makramy! Starannie wiązane bawełniane sznurki to czysta poezja, a świeżutkie roślinne nabytki wymagają odpowiedniej oprawy. Wiszące kwietniki w kolorach wiosny świetnie wpasują się w wystrój w klimacie boho, czy urban jungle. To jeszcze nie wszystko o dzikiej naturze! Miłośnicy naturalnej pielęgnacji samodzielnie przygotują w 100% naturalne, roślinne kosmetyki. Zanurzą się w świat zmysłowych olejków eterycznych, suszonych ziół i kwiatów, a także zyskają podstawową wiedzę na temat właściwości odżywczych poszczególnych składników aromatycznych kompozycji.

Jeśli macie nadwyżkę sadzonek i szczepek koniecznie przynieście je na Roślinny SWAP. Anginki, trzykrotki i malutkie kilkulistne pieniążki – przekrój może być naprawdę zaskakujący! Dodatkowo wymieniamy się spostrzeżeniami, doświadczeniami i cennymi poradami jak dbać o rośliny.

Feel green!

Już niebawem pełny program wydarzenia.

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

UWAGA - ZGŁOŚ SIĘ!!!

Zapraszamy do współpracy artystów, rękodzielników, projektantów, kwiaciarnie, hodowców roślin. Jeśli chcesz wystawić swoje produkty podczas Festiwalu Roślin - wyślij wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz trzy zdjęcia swoich produktów na adres: biuro@krzywykomin.pl

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów