FINAŁ PROJEKTU "TRAMPOLINA DO KULTURY 2020"

18.12.2020, 12:00-18:00

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie projektu „Trampolina do Kultury 2020″!

Za nami rok efektywnych działań skupionych wokół designu, sztuki użytkowej i szeroko rozumianej kultury materialnej. W ramach siedmiu pracowni tematycznych uczestnicy w każdym wieku – od najmłodszych po seniorów – mogli rozwijać swoje umiejętności pod okiem specjalistów z różnych dziedzin – projektantów, artystów, rzemieślników i liderów kultury. Odbyło się ponad 400 godzin bezpłatnych szkoleń i praktycznych warsztatów w przestrzeni CRZ Krzywy Komin oraz w formule on-line. Czas zaprezentować owoce tej twórczej pracy!

Tegoroczny Finał będzie absolutnie wyjątkowy. Ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo i komfort wiekszość działań zostało przeniesionych do Internetu. Mamy nadzieję, że pomimo odległości przygotowane atrakcje będą dla Was źródłem radości i prawdziwą trampoliną do twórczości i rodzinnej zabawy!

Startujemy w samo południe! Zaczynamy z Joanną Aniszczyk z I love to eat niezwykle słodkim preludium do Świąt. Pieczemy PIERNIKI z miłością i z najwyższą jakością!  W wideoporadniku poznacie sprawdzony przepis na te aromatyczne, korzenne ciasteczka. A przy okazji możecie dołączyć i wesprzeć DOBRĄ inicjatywę #upieczpiernikadlamedyka i podzielić się domowymi smakołykami z personelem medycznym. Małe gesty życzliwości mają ogromną MOC ❤️❤️❤️

Szukacie pomysłu na świąteczne dekoracje? O  godz. 15.00 dla najmłodszych widzów odbędzie się premiera filmowej etiudy – Ozdoby świąteczne – czyli jak własnoręcznie wykonać piękną dekorację i poczuć magię Gwiazdki. Będzie radośnie, pozytywnie, jak zwykle artystycznie. Inspirujcie się śmiało!

Zimowe wieczory najprzyjemniej spędzić z kubkiem gorącej herbaty. Zapraszamy dzieci na kameralne warsztaty komponowania świątecznych naparów. Podczas warsztatów przygotujemy przepyszne mieszanki z naturalnych składników – suszonych ziół, kwiatów i aromatycznych przypraw. Zapach pomarńczy i goździków bedzie unosił się w powietrzu. Takie kompozycje nie tylko pięknie wyglądają, ale skrywają nieocenione bogactwo  witamin i szalenie ciekawych smaków! Niech ta zima będzie pełna ciepłych chwil ⭐️

Wydarzenie zwieńczy o godz. 17: 00 filmowy spacer po Wystawie Finałowej „Trampolina do kultury 2020″. Zostaną na nim zaprezentowane owoce twórczej pracy, która zgromadziła łącznie ok. 500 uczestników! Widzowie będą mogli zobaczyć przebieg wielowymiarowego rozwoju uczestników projektu – pełnej refleksji edukacji pod okiem specjalistów, mistrzów rzemiosła, lokalnych twórców i cenionych projektantów.

Harmonogram:

Dołączcie do wydarzenia poprzez subskrypcję naszych kanałów:

Ciepło Was pozdrawiamy – do zobaczenia przed ekranem!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Wrocław.

Cena:

DARMOWE

ZAPISY ZAMKNIĘTE