ŚWIĄTECZNE HERBATKI. BEZPŁATNE WARSZTATY DLA DZIECI

18.12.2020, 17:00-18:00

Zimowe wieczory najprzyjemniej spędzić z kubkiem gorącej herbaty. Zapraszamy dzieci na kameralne warsztaty komponowania świątecznych naparów. Podczas warsztatów przygotujemy przepyszne mieszanki z naturalnych składników – suszonych ziół, kwiatów i aromatycznych przypraw. Zapach pomarńczy i goździków bedzie unosił się w powietrzu. Takie kompozycje nie tylko pięknie wyglądają, ale skrywają nieocenione bogactwo  witamin i szalenie ciekawych smaków! Niech ta zima będzie pełna ciepłych chwil ⭐️

Warsztaty są częścią programu  Finału „Trampoliny do kultury”. To radosne podsumowanie całorocznych działań skupionych wokół designu, sztuki użytkowej i szeroko rozumianej kultury materialnej >>> Sprawdź pełny program finałowych wydarzeń!

*Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Wrocław.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

5

ZAPISY ZAMKNIĘTE