FOTOGRAFIA CYFROWA I UŻYTKOWA

17.03.2021, 16:00-19:00

Odkryj sekrety cyfrowej fotografii!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty fotograficzne w formule on-line z cenionym i nagradzanym fotografem - Aleksandrą Śnieżek-Markiewicz. Jeśli chcesz fotografować w nieszablonowy sposób, poszerzyć swoją wiedzę i rozwinąć artystyczną pasję, to te warsztaty są dla Ciebie!

Podczas spotkania zostanie poruszony szeroki zakres zagadnień:

  • Co jest potrzebne, aby poważniej zająć się fotografią?
  • Co zrobić aby mieć piękne zdjęcia w albumie lub pójść o krok dalej i zacząć na tym zarabiać?
  • Który rodzaj aparatu sprawdzi się w której sytuacji i ile trzeba w niego zainwestować?
  • Czy potrzebne jest kilka obiektywów czy wystarczy jeden?

Dzięki warsztatom zdobędziesz umiejętność prawidłowego kadrowania i komponowania fotografii. Dowiesz się, na co zwracać szczególną uwagę w trakcie robienia zdjęć, aby uzyskać możliwie najlepsze rezultaty. Otrzymasz jasne instrukcje jak samodzielnie zaaranżować domowe studio fotograficzne i jakie akcesoria będą do tego niezbędne. Porozmawiamy o tym, co jest potrzebne na początek, za ile i gdzie można to kupić i jak to wszystko zmontować. Będzie czas na zadawanie pytań.

*  Uczestnicy otrzymują w formie elektronicznej certyfikat potwierdzający udział  w warsztatach.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).


Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami w wyznaczonym terminie i upewnij się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)


Program realizowany jest w ramach projektu "Nasz Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizator: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Ola Śnieżek-Markiewicz

Nagradzana fotograf i grafik, absolwentka prestiżowej uczelni fotograficznej Instytut Twórczej Fotografii w Opavie w Czechach i Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, dwukrotna stypendystka Prezydenta Miasta Wrocławia za działalność artystyczną. Absolwentka Wyższego Studium Fotografii AFA w 2007 roku. Od 2005 roku prowadzi autorskie warsztaty z fotografii dla młodzieży i dorosłych. Od 2015 roku prowadzi własny fotograficzny biznes. Kilkakrotnie uczestniczyła w ogólnopolskich projektach dofinansowanych z Ministerstwa Kultury i Sztuki. Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. Swoje prace prezentowała na fotograficznych festiwalach rangi międzynarodowej m.in. OFF Miesiąc Fotografii w Krakowie, Festiwal Fotografii Młodych w Jarosławiu, OFF Festiwal fotografii w Bratysławie. Od lat współpracuje z Teatrem Polskim, Magazynem Kultury z Krakowa, wrocławskimi instytucjami promującymi kulturę i sztukę. Prywatnie mama dwójki dzieci.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE