FOTOGRAFIA KRAJOBRAZOWA DLA SENIORÓW

14.05.2021, 12:00-16:00

Serdecznie zapraszamy Seniorów na BEZPŁATNE zajęcia fotograficzne.

"Fotografia krajobrazowa" to kolejna propozycja warsztatów fotograficznych dla Seniorów. W czasach dominacji obrazu i ogromnej popularności fotografii postaramy się przybliżyć uczestnikom jej podstawowe zasady i techniki. Opowiemy o zaletach i wadach dostępnych na rynku aparatów, przedstawimy rodzaje fotografii oraz opowiemy o tym, co pasjonuje nas od ponad dekady.

Warsztaty wprowadzą uczestników w teorię i praktykę fotografii krajobrazowej. Omówimy podstawowe czynniki, na które należy zwracać uwagę wykonując zdjęcia tj.: wybór odpowiedniego miejsca, kompozycja, światło. Przedstawimy również możliwości cyfrowej postprodukcji fotografii, co pozwoli na zapoznanie się z całym procesem towarzyszącym fotografii od momentu wykonania zdjęcia do uzyskania odbitki.

Warsztaty "Fotografia krajobrazowa" to idealna okazja, by stawiać pierwsze kroki w fotografii lub poszerzać swoją pasję o fachową wiedzę i umiejętności pod okiem specjalisty!

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie przez uczestnika aparatu fotograficznego.

 

Na warsztaty można zapisać się na 3 sposoby:

  • poprzez formularz internetowy dostępny na stronie
  • telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-16:00, nr tel. 71 733 44 30
  • osobiście w CRZ Krzywy Komin przy ul. Dubois 33-35a również od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00

Udział w warsztatach jest bezpłatny.


*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

 


Program realizowany jest w ramach projektu "Nasz Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Anna Dziuba

Absolwentka Wrocławskiej Szkoły Fotografii Afa. Autorka dyplomu pt. "Haj$" prezentowanego w galerii Impart we Wrocławiu. Studentka zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Interesuje ją przede wszystkim fotografia portretowa, typu fashion i lifestylowa. Uwielbia czarno- białe zdjęcia, formalne aspekty fotografii analogowej, własne poszukiwania właściwej formy. Grę świateł, budowanie autorskich stylizacji czy wyszukiwanie niebanalnych lokalizacji do swoich koncepcji. Inspirują ją tacy artyści jak: Dorota Szulc, Agata Serge, Peter Lindbergh.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE