„FRIS dla Ciebie", czyli poznaj siebie w CRZ Krzywy Komin!

11-12.10.2018, 16:00 - 20:00

11.10.2018, g. 16.00-20.00
12.10.2018, g. 16.00-20.00

Metodologia FRIS® powstała po to, aby w prosty i szybki sposób dostarczać praktycznej wiedzy o sobie. Jest to wiedza o tym, jak przyswajamy, przetwarzamy i reagujemy na informacje, a w konsekwencji jak rozwiązujemy problemy.

Styl myślenia to wynik utrwalonych nawyków naszego umysłu i nieustannie wpływa na to, jak się komunikujemy , podejmujemy decyzje i działamy. Warto go poznać i zrozumieć.

Warsztat jest dla Ciebie, jeśli chciał(a)byś wypełnić kwestionariusz FRIS® i otrzymać zindywidualizowany raport FRIS® opisujący Twój  naturalny sposób myślenia i działania ze wskazówkami, które pozwola Ci lepiej wykorzystać własny potencjał. Pierwszego dnia  w intuicyjny i szybki sposób zrozumiesz podstawy psychologii poznawczej, podstawy naukowe polskiej metodologii FRIS oraz dowiesz się jak zastosować ją w życiu codziennym.  Po przeczytaniu raportu pojawi się spokój, że to co do tej pory uważał(a)eś za słabości, możesz śmiało wykorzystać jako atut. Stań się wreszcie sobą!

Prowadzący: Daria Lewandowska

Trener, prakyk, specjalista ds. edukacji dorosłych. Absolwentka Szkoły Trenerów GRUPY SET, absolwentka studiów MBA, certyfikowana trenerka FRIS®. Obecnie jako trener i coach na własnej działalności, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, efektywności zespołowej, przygotowania liderów do pełnienia swojej roli. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie. Pracuje w trzech językach.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE